Skocz do zawartości

Motocykl w Kota Kinabalu


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wspomagam lokalne schronisko dla psow. Niestety Malezyjczycy z Sabah nie maja jeszcze tak rozwinietej empatii jak narody Europy i pracownicy schroniska udostepniaja w sieci filmiki jak jakis psychopata tlucze psa kijem na smierc. I to ma jakos niby pomoc w odczuciu empatii dla zwierzat ich zdaniem. Jedni przeginaja w jedna strone, inni w druga... ale walczymy o to by to wyrownac. Kupujemy ryz dla psow i edukujemy wolontariuszy kiedy mozemy. Jak ktos lubi psy i ma gest zeby przelac schronisku w wschodniej Malezji pieniadze, to sluze danymi do przelewu. 🙂 Pozdrawiam.67207172_1938249816307455_8205184648460894208_n.thumb.jpg.dcab01972d7be2f16287ce53d95d56ba.jpg67106053_1938249662974137_2186840486327615488_n.thumb.jpg.2251c481e937c7b35f062f2a402aea80.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
27 minutes ago, Limo said:

Panie, to koło prawdziwej polskiej kiełbasy nie leżało 🙂

W smaku za delikatna, prawie bez smaku. Dobra bo chalupnicza robota, bez dodatkow, i zgodnie z przepisem, ale zdecydowanie za slaba w smaku. Bedziemy ja czasem kupowac. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Berger said:

Piotr ty podaj adres to będziemy ci wysyłać kiełbę - i nie martw się NASZA się nie zepsuje w czasie transportu .

jak ktos chcialby odwiedzic Kota Kinabalu, to mam wolna sypialnie i lazienke dla gosci i moge pojedyncza osobe lub pare ugoscic. Zapraszam.

https://www.couchsurfing.com/users/2011030418 

...tylko przywiezcie kielbase. 😉

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chcialby odwiedzic Kota Kinabalu, to mam wolna sypialnie i lazienke dla gosci i moge pojedyncza osobe lub pare ugoscic. Zapraszam.
https://www.couchsurfing.com/users/2011030418 

...tylko przywiezcie kielbase.

Ciekawe czy mnie wpuszczą do samolotu jak się obwieszę kiełbaskami


Pozdrawiam
2EV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/17/2019 at 11:34 PM, 2EV said:


Ciekawe czy mnie wpuszczą do samolotu jak się obwieszę kiełbaskami emoji23.png


Pozdrawiam
2EV

bez problemu (jesli zapach odizolujesz).

Kiedys zrobilem sobie takie zdjecie na pokladzie wizzair do Glasgow. (Stewardessy zalapaly zart... i nikt nie mial nic przeciwko) 

77065877_2061125677353201_5927847972845912064_o.thumb.jpg.a2cfa87efa46c1908355397f4021397d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 hours ago, Berger said:

Widoczki fajne - wy tam bez tablic jeździcie ?

w Malezji wymagaja tablice z przodu i z tylu na moto, ale nie czepiaja sie jak tablica jest tak jak u mnie zamontowana pod siedziskiem. Przednia mam naklejona na blotniku. Tu nie ma kamer, takze policja sie nie czepia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Croowab said:

A mandaty za predkosc??

Zadnych, ale tu trzeba pamietac, ze inni kierowcy sa slabo/zle wyszkoleni, takze maksymalna predkosc z jaka w ogole tutaj jechalem to 130 km/h. Powyzej to juz samobojstwo. Tutaj w standarcie jest wlaczanie kierunkowskazu i natychmiastowe skrecanie bez spojrzenia w lusterka przez puszkarzy. Tylko samobojca rozpedzi sie powyzej 130 km/h. 
Taksowkarze mi mowili, ze policja czasem gdzies staje z suszarkami, ale jeszcze ich ani razu nie widzialem, a jezdze tu juz 8 miesiecy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Cześć,

dopiero trafiłem na ten temat, świetnie to opisujesz, te widoki i klimat.
Żeby sobie bardziej przybliżyć Twoje relacje mam kilka pytań:
Jak tam jest z porą deszczową ?
Jaki jest stan dróg?
Ile kosztuje życie ?
Co z obecną wirusową sytuacją ?

Pozdrawiam z dolnego śląska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...