Skocz do zawartości

Hornet na pierwsze moto


Emik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wybór, też mi się podobają Hornety ale jakoś najbardziej do mnie przemawiają te z 2006 roku jeśli chodzi o wygląd, ale one chyba jeszcze niestety na gaźnikach były i to jest właśnie ich bolączka. Opanuj w pełni hornetke i za jakiś czas jeśli lubisz nakedy przesiądź się na kawasaki z1000 lub honda cb1000r :) Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko co to ma do wymiany i adaptacji uklady wydechowego???? Porywnawanje bmw i opla…

 

Podalem Ci przyklad na temat wykresow i ich wypowiedzi, ze czasami ten wykres sobie mozna po prostu w buty wsadzic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór, też mi się podobają Hornety ale jakoś najbardziej do mnie przemawiają te z 2006 roku jeśli chodzi o wygląd, ale one chyba jeszcze niestety na gaźnikach były i to jest właśnie ich bolączka. Opanuj w pełni hornetke i za jakiś czas jeśli lubisz nakedy przesiądź się na kawasaki z1000 lub honda cb1000r :) Pozdr

 

Dzięki za propozycję, jak opanuję już ten motocykl to będę dalej myślał, chociaż w chwili obecnej to chcę go dopieścić co i tak parę lat mi zajmie, a w zasadzie pasował mi hornet bo sam mam pasiekę i jakieś takie zamiłowanie do owadów chociaż szerszenie z pszczołami się nie lubią za bardzo ;). Ale ta honda jest śliczna, eh... Gdyby tak człowiek zarabiał 4x tyle to w garażu i parę motocykli mogłoby stać :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaznik swietna rzecz.

Ależ oczywiście :) Niestety świetność się kończy na jego czyszczeniu, synchronizacji i regulowaniu :(

 

 

Dzięki za propozycję, jak opanuję już ten motocykl to będę dalej myślał, chociaż w chwili obecnej to chcę go dopieścić co i tak parę lat mi zajmie, a w zasadzie pasował mi hornet bo sam mam pasiekę i jakieś takie zamiłowanie do owadów chociaż szerszenie z pszczołami się nie lubią za bardzo ;). Ale ta honda jest śliczna, eh... Gdyby tak człowiek zarabiał 4x tyle to w garażu i parę motocykli mogłoby stać :P.

Masz rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Kubus jak do tej pory nie mial do czynienia ze stara elektronika :).

Co do gaznika jak dbasz tak masz - w moim starym Suzuki zalewanym paliwem bez dodatkow rolniczych nic z gaznikami nie robilem przez lata, gazniki zawsze byly czyste a zbiornik tez mimo ze wielokrotnie zostawialem go na zime do polowy pusty i bez zadnego stabilizatora.

Na wiosne motocykl palil od drugiego zakrecenia.

To sie troche zmienilo gdy przestawiajac go z jednego garazu do drugiego wlalem resztke tanszego paliwa z BSA ( ktora chodzila na nizszej liczbie oktanowej ) i zostawilem na zime.

Gazniki czyscilem z bialego syfu przez kilka dni a zbiornik z rdzy przez 2 tygodnie.

Jednak po oczyszczeniu wszystkiego, bez zadnych regulacji motocykl zapalil i chodzil tak jakby zupelnie nic sie nie stalo.

I dziwic sie ze wtrysk wszedl do motocykli z takim opoznieniem w porownaniu do samochodow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko moje odczucie czy inni też podzielą moje zdanie - ale ja niejeden raz miałem wrażenie, że wtrysk w niektórych motocyklach trochę je uspokoił, złagodził. Szczególnie zauważyłem to jak weszła pierwsza R6 na wtrysku. Gaźnikowa to był istny szatan jak na 600tke. Gdy przejechałem się nową wtryskową to brakło mi tego "pazura", niby był przeskok mocy w górnej granicy obrotów ale to nie to samo co wcześniej.

 

Nie krytykuję wtrysku ani nie wychwalam gaźnika, wszystko ma swoje wady i zalety, w swoich sprzętach mam jedno i drugie i tak naprawdę jedyna różnica jaką zauważam to dźwignia ssania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze zapytam. Ogólnie motocykl jest zaniedbany pod względem estetycznym, chyba została wymieniona kierownica, albo element z blokadą dalszego skrętu. W miejscu gdzie są nogi, ten element ramy czy jak to zwać, jak stoją na podnóżku to opierają się o kawałek aluminium. W tych miejscach moto ma powycieraną farbę do gołego aluminium, idzie to jakoś doprowadzić do poprzedniego stanu? Bo często widzę sporo starsze motocykle z nienagannym malowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...