Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiedziałem gdzie taki temat upchnąć więc postanowiłem napisać go tu, chciałbym żeby ktoś spojrzał trzeźwym okiem na kilka modeli które mi się podobają, kasę na nie mam ale decyzja trudna, pozatym jeśli pojadę oglądać to nie wytrzymam i kupię, a nie chce potem sobie pluć w twarz. Mam nadzieję że ktoś mnie nawruci w stronę konkretnego modelu.

-Ktm 1290 super duke r

-ducati diavel 1260 s

-bmw k1300r

-Yamaha Vmax 1700

Z tymi dwoma ostatnimi mogę mieć refleksję ponieważ wiąże się to z kupnem używki, a na tym się przejechałem motocykl sprawny technicznie, bez uwag a po 1580km silnik zastrajkował penkła panewka i pobawila się z tłokiem.

 

Przepraszam pomyłka nie panewka(gówno że mnie a nie mechanik) tylko zawór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem przecież ale tak śmiesznie wyszło;)

 

Ktm a diavel to dwa różne motocykle nie wspominając o k1300 czy vmaxie...

mnie śmieszy to, ze ludzie pytają w necie jakie moto maja kupić.. rozumiem o pomoc w doborze w zależności od preferencji ale ... nigdy w mojej karierze nie wpadłem na pomysł aby ktoś mi wybierał motocykl do jazdy..

Domyślam się,ze chodzi o taki model aby wywoływał ochy i achy u gawiedzi.. w obecnych czasam mało co wywołuje podziw... a moze kasa H2 albo panigale?

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj wiem przecież ale tak śmiesznie wyszło;)

 

Ktm a diavel to dwa różne motocykle nie wspominając o k1300 czy vmaxie...

mnie śmieszy to, ze ludzie pytają w necie jakie moto maja kupić.. rozumiem o pomoc w doborze w zależności od preferencji ale ... nigdy w mojej karierze nie wpadłem na pomysł aby ktoś mi wybierał motocykl do jazdy..

Domyślam się,ze chodzi o taki model aby wywoływał ochy i achy u gawiedzi.. w obecnych czasam mało co wywołuje podziw... a moze kasa H2 albo panigale?

chcem bardziej nakeda, power crusera, bez owiewek z duzą mocą

 

Oj nie do Ciebie, tylko do autora tematu pisałem. A Ciebie zacytowałem, bo kontynuowałem Twój post ;)

sorki ale autokorekta odczynia cuda, pozatym nikt nie jest nieomylny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wybierz sie do dilera i „karnij” sie tym co Ci sie podoba a odpowiedz sama przyjdzie.

Ja jezdze jednym z tych co wymieniles i jak na razie nic innego bardIej nie cieszy... niemniej jest to moto do krecenia sie w kolo komina a na dalsze wycieczki mam multistrade.

Nie jezdzilem vmaksem bo nie bylo mozliwosci ale tez nie interesuja mnie ciezarowki na 2 kolkach..

Edytowane przez Croowab

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wybierz sie do dilera i „karnij” sie tym co Ci sie podoba a odpowiedz sama przyjdzie.

Ja jezdze jednym z tych co wymieniles i jak na razie nic innego bardIej nie cieszy... niemniej jest to moto do krecenia sie w kolo komina a na dalsze wycieczki mam multistrade.

Nie jezdzilem vmaksem bo nie bylo mozliwosci ale tez nie interesuja mnie ciezarowki na 2 kolkach..

dalsze wycieczki tzn ile? Bo ja przynajmniej raz w tygodniu na trasę 700km się wybieram, te bmw k1300r kusi mnie bo masz kardana a w full opcji nawet pomiar ciśnienia w oponach, ale używa 😩
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zastanawiam się nad kupnem jakiegoś power Bike'a i trafiłem na k1300r, może mi ktoś się wypowiedzieć na jego temat bo w internecie nic konkretnego nie ma, wygoda, bolączki, na co zwracać uwagę przy zakupie żeby nie wpakowac się na minę, byłbym bardzo wdzięczny, mam na oku jeszcze ktm 1290 super duke r, v max 1700, I diavela.moze ktoś nimi woził tylek I może się wypowiedzieć na ich temat, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy trzecim temacie o tym samym dostaniesz urlop naukowy, zapewniam iż pomoże na poziom wiedzy internetowej

wyszukiwarka po prawej u gory, jakbyś przypadkiem się zdecydował skorzystać

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka pisze tu ponieważ z kolegą postanowiliśmy zainwestować w maszyny ja k1300r a on k1600gt, ale nie jesteśmy jeszcze pewni i chcielibyśmy dowiedzieć się o bolączkach tych motocykli i awaryjności, może ma ktoś pomysł na jeszcze fajniejsze maszyny, o ile takie są. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K1300r ma złą opinię w Polsce. Powodem były częste awarie silnika w pierwszych latach produkcji. Dochodzi do tego serwis bardzo egatywnie ocenany. Efekt, znikoma sprzedawalność i duży spadek wartości. W Polsce BMW to tylko GS i S1000RR.

A tak w ogóle jak masz kasę na nowego Diavela to po cholerę głowę sobie zawracasz tym BMW? Oba sprzęty dzieli przepaść pod każdym względem. Diavel jest zniewalający. Jakbym miał wolne środki na niego, niósłbym je w zębach i na czworaka do najbliższego salonu Ducati :biggrin:

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś raz w tygodniu trasa 700km. W takim przypadku lepszą opcją będzie K1300S a nie K1300R. Sam motocykl jest wg mnie świetny i ciężko mu coś zarzucić Ktoś pisał o awariach silnika wyżej, ja natomiast zaobserwowałem częste awarie przycisków przy kierownicy i to nie tylko w modelu K1300S, ale również K1300GT

 

 

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...