Skocz do zawartości

Yamaha MT-09 czy Tracer 900 GT


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o wasze opinie, który z ww motocykli byście mi polecili? Dopiero jestem na etapie robienie prawka na kat. A, a dotąd od 3 lat jeździłem na 125 wiec nie mam za dużo wiedzy jeszcze w tym temacie. Motocykl miał by mi służyć w głównej mierze do śmigania wokół komina i do jedno dniowych wycieczek gdzieś trochę dalej, jednakże 1-2 razy do roku też chciałbym pojechać na jakiś tygodniowy wyjazd gdzieś w dalsze rejony Europy, a do tego również chciałbym popróbować jazdy na torze. Z wyglądu bardziej podana mi się MT-09, ale nie na tyle żeby przeważyło szale zwycięstwa na jej stronę. Więc chciałbym poznać wasze opinie na temat tych motocykli, które napewno by mi bardzo pomogło w wyborze.

P.S. Motocykl będę kupował nowy i napewno nie obejdzie się bez jazd próbnych na obu modelach. 


 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Cześć jeżeli jeszcze nie kupiłeś to mogę powiedzieć parę słów o moich doświadczeniach z jazdy tracerem 900 2018.Właśnie zrobiłem przegląd na 10 tyś.  Pojezdzilem więc trochę po Europie byłem w Alpach i stwierdzam że nadaje się w 100% do jazd szosowoturystycznych W mt09 zawsze będzie brakowało ci osłony przed wiatrem i brak miejsca na bagaż. W sobotę brałem udział w doskonaleniu techniki jazdy na torze i powiem Ci petarda jeszcze nie mogę dojść do siebie .Pozdro Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...