Skocz do zawartości

Szukam chętnych na wyjazd do Talina brzegiem Bałtyku


Adam1972
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję wyjazd następującą trasą: Olsztyn-Kowno-Kłajpeda- Windawa-Ryga-Talin, po drodze wyspa Saaremaa. Powrót do Olsztyna - dwa dni. Długość całej trasy około 2500km. Czas wyjazdu 2 połowa lipca lub sierpień br. Ciągnie mnie żeby zobaczyć Bałtyk po stronie Litwy,Łotwy i Estonii.

Jeśli ktoś mam ochotę dołączyć do takiego wyjazdu to zapraszam.

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego sporo ludzi nie potrafi przeczytać jednego krótkiego zdania, które zaczyna się od dużej litery i kończy kropką ze zrozumieniem.

 

 

 

Jasne to i oczywiste, że chodzi o powrót z Tallina

Ano dlatego, że jak się często czyta forum, to można zwątpić w swoje możliwości. To tak, jak z nauczycielem polskiego: sprawdza 100 klasówek i po 20. już nie jest pewien, czy pisze się "mówi", czy "muwi"...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Planuję wyjazd następującą trasą: Olsztyn-Kowno-Kłajpeda- Windawa-Ryga-Talin, po drodze wyspa Saaremaa. Powrót do Olsztyna - dwa dni. Długość całej trasy około 2500km. Czas wyjazdu 2 połowa lipca lub sierpień br. Ciągnie mnie żeby zobaczyć Bałtyk po stronie Litwy,Łotwy i Estonii.

Jeśli ktoś mam ochotę dołączyć do takiego wyjazdu to zapraszam.

Adam

Cześć trasa mi pasuję , czas też . Ile dni przewidujesz i co z noclegami . Osobiście preferuję noclegi jakiś motel ,hotel , kwatery Booking.

No i z jakimi prędkościami będziemy pędzić :cool:

Pozdrawiam Artur Bydgoszcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...