Skocz do zawartości

Bałakny czerwiec 2019


tommaszro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, wybieram się 1 czerwca na Bałkany. Chorwacja wzdłuż wybrzeża, Albania, potem ......okaże się. Wyjazd pod hasłem całkowity spontan, bez planu i pośpiechu. Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć, zapraszam. Będę również wdzięczny za kontakt osób które w tym samym czasie będą przebywać w okolicy (to tak na wszelki wypadek gdyby ktoś potrzebował pomocy) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambitnie nie powiem. Ja tam wolę mieć jakikolwiek plan ale z drugiej strony każdy lubi co lubi więc życzę koledze wytrwałości i powodzenia. Daj znać co w Albanii może Grecji jak wrócisz. Wybieram się w tamte rejony ale we Wrześniu więc chętnie posłucham rad. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam

Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również wybieram się w tamte rejony. Myślałem o majówce ale to wszystko zależy od pogody. Część trasy mamy podobnie, z tym że mi zależy na objechaniu Czarnogóry. Do Albani chcę wjechać na jeden dzień na SH20, natomiast powrót przez Bośnię z przystankiem w Mostacie. Mój plan nie jest jednak sztywny zarówno co do trasy jak i terminu. Możliwe, że wybierzemy się w podobnym czasie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam my startujemy z okolic ŁODZI 14 CZERWCA na CZARNOGÓRE przez Bośnię może na chwilę do Albanii . Wyjazd na 2 tygodnie .Jeśli cię to zainteresuje to napisz i pogadamy bardziej kąkretnie bo nie wiem czy twój termin jest sztywny czy elastyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam my startujemy z okolic ŁODZI 14 CZERWCA na CZARNOGÓRE przez Bośnię może na chwilę do Albanii . Wyjazd na 2 tygodnie .Jeśli cię to zainteresuje to napisz i pogadamy bardziej kąkretnie bo nie wiem czy twój termin jest sztywny czy elastyczny.

Okazuje się, że właśnie mój 1 czerwca jako data wyjazdu legł w gruzach.......... na dziś możliwy jest 15 czerwca (sobota) czyli podobnie

 

Właśnie się okazało, że termin wyjazdu musi ulec zmianie.....niby tragedii nie ma, ale wprowadza pewne zamieszanie.

Na dziś aktualnym terminem jest 15 czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...