Skocz do zawartości

Kupię coś ciekawego


fincher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczałeczka!

 

Poszukuję ciekawego motocykla. Czegoś co będzie budzić jakieś emocje, sprawiać przyjemność z jazdy. Pojemność od 06 w górę, w zasadzie każdy typ, od supermociaka przez nakedy i szowosowo-turystyczne po czopki.

Jedynie bez sportów, nie podoba mnie się to a i jeździć tym nie ma gdzie...

 

Coś w stylu:

Street triple, dorsoduro, shiver, tdm, ktm690, m800, sportster 883 itp tid.

 

Jak macie coś co może się spodobać dajcie znać.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Indian !

 

:crossy:

Zapomniałeś do kogo mówisz, ja biedny student jestem ;)

 

Swoją drogą jeśli ciekawi Cię Buell to się odezwij, to pokieruję dalej, a jeśli ciekawi Cię S2R to też się odezwij :)

S2r to już z tych stukatti które działają czy dalej najlepszy przyjaciel warsztatu?

 

 

 

Kontynuując rozważanie, znacie benelli tre899k? Muszę czegoś poszukać na ten temat. W polszy ich praktycznie nie ma, a może to ciekawy sprzęt, Znalazłem dokładnie 1 sztukę w ogłoszeniach.

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip zasięgnij języka ;)

 

Ahahaha no benelli to wzór niezawodności, ducati się chowa :D

A masz jakieś doświadczenie z nimi czy wróżysz z niczego? Serio pytam.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś do kogo mówisz, ja biedny student jestem ;)

 

 

Finchi,

 

kupno broni juz po pierwszym napadzie sie zwraca, wiec wiesz….. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Finchi,

 

kupno broni juz po üpierwszym napadzie sie zwraca, wiec wiesz….. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ja to grzeczny chłopczyk jestem.

Jedynie jak mnie fantazja poniesie to budżet z broni zostanie przeniesiony na motocykl. Tylko trzeba znaleźć coś fajnego.

 

Wróżę :)

 

To ja podziękuję za wróżby, a poproszę potwierdzone informacje. Jeśli takie masz to chętnie posłucham, jak będą pomocne to nawet flaszkę wyślę ;)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip zasięgnij języka ;)

 

A masz jakieś doświadczenie z nimi czy wróżysz z niczego? Serio pytam.

Nie muszę zasięgać, bo to mój kumpel z teamu i wiem, że ze sprzętem jest wszystko o.k. To znaczy oczywiście jak chcesz to o coś podpytam, tylko napisz mi na priv o co. Odnośnie Ducati i awaryjności, to sprawa wcale nie jest taka oczywista. Inny kumpel z teamu jeździ na Panigale od 4 sezonów i poza jedną wadliwą pracą elektroniki po wgraniu jakichś kosmicznych map, wszystko u niego działa jak należy. Odorność mechaniki na gleby jest naprawdę duża. Fakt, że części (zwłaszcza akcesoryjne) tanie nie są i jest mało zamienników. Tak samo znajomy ma Multistrada i najechane coś około 40 tysi i żadnej awarii.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...