Jump to content
kiler

Co z tymi laskami CD ;)

Recommended Posts

2 hours ago, KLAUDIUSZ said:

Piotr S Ty wracaj do Trojmiasta, wczoraj bylem w Spatifie w Sopocie, dziewczyny same podchodzą ...... tylko najgorsze że nawet 16-to latki ...... nie wiem kto je tam wpuścił. A tak to polujących Foczek od groma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziewczyny z klubow to tak jak juz pisalem... ciezko trafic jakas naprawde fajna, ale jak mi sie zbierze na przygode to nazwe klubu zapamietalem. Dzieki. 🙂

Jeszcze jest czwarta opcja. Rowniez w Polsce. Jest taka aplikacja meetup. Ludzie o wspolnych zainteresowaniach sie spotykaja zeby praktykowac hobby. Mozna na tych spotkaniach fajne dziewczyny z zainteresowaniami wyhaczyc. Ja chodzilem tak na wspolna nauke chinskiego i koreanskiego i kilka fajnych dziewczyn tak poznalem w Amsterdamie i w Liverpoolu. W Kota Kinabalu meetup nie jest niestety popularny. Jedyne spotkania jakie tu organizuja ludzie to wejscie na mount kinabalu, a ja za bardzo nie lubie chodzic po gorach. W duzych miastach to jest jednak ciekawa alternatywa i dobry sposob na samotnosc.

Chodzenie jest swietne i do utrzymywania formy jak do zawoerania znajomosci, radze zaczac.

Tommo moze z ta kawa to efekt wiazany jakosci kawy i zaangazowania wlasciciela.

7 godzin temu, kiler napisał:

Misza , powinieneś zrobić imprezę i na fejsie to ogłosić . Zobaczysz ile fajnych panienek przyjdzie

ach te zloty z fejsa , pół miliona lajków , milion jarających się tematem na miejscu trzech 😄 ostatnio był spot z fejsa na upalanie quadami  chętnych tydzień przed było 26 , dzień przed 7 , na miejscu byłem ja i jeszcze jeden gościu ale on tylko na 2h 😄

moi znajomi to same takie niwe , żyją pod kieratem baby siejącej w szałasie terror i zniszczenie choćby miały gałki oczne im wystrzelić nie spierdzą się nawet bez jej zgody , boją się jej nawet zapytać o to czy mogą wyjść z domu więc mnie mówią że impreza wóda dziwki a babie nic bo się boja ją zapytać tak są przerażeni  , na dzień przed pytają babę a ona nauczona że wszystko jej wolno a facet jest jej zabawką mówi że nie bo trza teściowej meble na 4 piętro wnieść jutro i ziomek mówi sory niee odpada bo moje kochanie to sramto

tam gdzie są dzieci w związku to w ogóle facet nie ma nic kompletnie do gadania i to jest normalne , mam kumpla co podciera dupę hajsem , ma dom z ogrodem i kawał pola , piekną żonę , dwójkę dzieci i on mnie pyta czy u mnie pod wiatą z kartonu z przeciekającym dachem  będzie mógł trzymać cr450f za 20k bo baba nie chce słyszeć o krosie -to nawet nie jest śmieszne to jest żałosne a żeby było bardziej , ona siedzi pierdzi w stołek daje dupy kiedy trzeba i tyle dzieci chowa niańka , a zarabia na dom on i ona rządzi kasą 😄

dlatego nie chce mi się robić żadnych imprez bo zawsze jest to samo jeśli chodzi o facetów miech przed jest 15-30 zainteresowanych szykuje się gruby rozpierdol a dzień przed od każdego z kolei kopiuj wklej : moje kochanie stwierdziło że jutro jedziemy na zakupy nie mogę sorry

Baby to w ogóle nie rozpisuje się bo szkoda nowej klawiatury za 15 zł , dzień przed pyta o której start , w dzień imprezy nie odbiera telefonu zapada się pod ziemi a dzień po mówi że sory ale telefon jej się zepsuł i nie mogła mi przekazać że nie da rady bo to i sramto

więc na fejsie będe miał milion chętnych a w realu pies zje połowę kiełbasy bo apetet mam wilczy ale 3kg kiełby i 10 chlebów wyliczonych na 20 osób sam nie dam rady na raz 😄

Masakra wiem że jestem niedojebany umysłowo bo ja wierzę w związek w którym jest jakieś tam zrozumienie i obustronne ustępstwa  , ok michoa wkracza w związek to czasem zaczyna się myć ale ona musi parę gruzów zaakceptować , a 99% związków to niwe , baba ma władzę absolutną bez żadnej dyskusji , zarabia mniej a rządzi kasą w domu , przy bachorach to w ogóle jest gruba patola , za czasów jak moji starsi byli młodzi to głównie kobiety siedziały z dziećmi a teraz facet nie dosyć że tyra 3 etaty żeby zarobić na ten dom i jej kaprysy to jeszcze ciągle siedzi z dzieckiem.........

i to jest chyba problem rękodzieła w moim życiu -jak mi się ta kaśka na płaskim bucie zaczęła rządzić co ja mam zrobić w moim domu , na moim podwórku , bez żadnej dyskusji tylko w stylu tu sufit malujemy na czarno zbieraj kasę , to normalnie myślałem że jej zajebę , ale żyłka pierdząca mi wyszła z czoła i mówię skarbie a czyja jest ta rudera ? a ona no skoro jesteśmy razem to nasza ? mówię brawo ku*wa jesteś mega bystra ale to skoro jest nasza to może wspólnie podejmiemy decyzję i pół sufitu jebniem na czarno a pół na różowo bo ja lubię różowy ? nieee tak do dupy masz zero gustu , chodź pojedziemy do sklepu ja wybiorę farbę ty kupisz i pomalujesz...........no ku*wa to nie jest normalne a 99% związków tak funkcjonuje 😞 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

Piotr S Ty wracaj do Trojmiasta, wczoraj bylem w Spatifie w Sopocie, dziewczyny same podchodzą ...... tylko najgorsze że nawet 16-to latki ...... nie wiem kto je tam wpuścił. A tak to polujących Foczek od groma

Ale rypią się czy trzeba z nimi chodzić?

11 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

Nawet ktoś w recenzjach napisał że knajpa beznadziejna bo pełno "pustych lasek polujących na starych dziadów" 🤣🤣🤣

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Nawet ktoś w recenzjach napisał że knajpa beznadziejna bo pełno "pustych lasek polujących na starych dziadów"

Gowno prawda, troszke mlodych jest ale przewaga ludzi w wieku 30-50 lat

Sam mówiłeś że podchodziły do Ciebie nawet szesnastolatki 🤣

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Wbiłem dziś na trochę na St Paul's Carnival, (trochę bo żona, dzieci i jak Michoa wyjaśnił) właśnie wróciłem. Niby parę imprez masowych widziałem, ale to jest niepodobne do niczego. Cała dzielnica się bawi i to jak. Laski tańczą na latarniach, na każdym rogu ktoś gra, głównie rap, ale też reggae i ska, bardzo głośno, wszędzie czuć zioło, chodzi się po potłuczonym szkle puszkach i nabojach z gazem rozweselającym. Było bardzo wesoło, jak ktoś lubi takie klimaty to polecam. Idealne miejsce do zawierania znajomości i nikt cię nie naciąga na najdroższe drinki.

Ups, się czy to wysłało?

Parę lat temu byłem w Dreźnie na podobnej imprezie. Cała dzielnica zamknięta i zabawa w najlepsze.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Sam mówiłeś że podchodziły do Ciebie nawet szesnastolatki

Podeszły a nie podchodziły, zdarzyło sie to pierwszy raz od X lat, znajomy Ochroniarz pogonił

12 godzin temu, ZIGGI napisał:

Nawet ktoś w recenzjach napisał że knajpa beznadziejna bo pełno "pustych lasek polujących na starych dziadów" 🤣🤣🤣

no punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 😄 klod jest starym dziadem z flotą to gdzie nie pójdzie będzie branie jak wściekłe.....

bo laski czują hajs nawet kiedy facet nim nie sypie mają po prostu 6 zmysł w tej kwesti i działa bezbłednie 😄  dlatego ja do klubu nie mam co iść i jak napisałem nic nie wezmę sporadycznie mocno zakonserwowana toną tapety

średniaczka się trafi na grubą akcję 😄

tak samo jak z ziomkiem jestem tym co siedzi pod smyczą starej ( nawciska jej kitu że idzie komuś tam pomóc i klub ) wchodzimy , podchodzimy do baru , on też wyglądem nie grzeszy trochę syfów , ciut przy kości , zamawiamy po jednym piwie i ja i on, za 15min jemu już jakaś świnia siedzi na kolanach i koniecznie chce żeby ją walił a ja sobie przypomniam jak śmieciarką jeździłem -co chwila kosz do wzięcia 😄

3 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

Podeszły a nie podchodziły, zdarzyło sie to pierwszy raz od X lat, znajomy Ochroniarz pogonił

jak same się pchają to brać i smażyć 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

16 stkę zgodnie z polskim prawem podobno już wolno  , ja jeden z nielicznych w życiu seksów z kosmosu miałem jak ja miałem 19 a ona 16 tylko że wtedy zgodnie z prawem to była pedofilia i była ciężka konspira i panika w oczach po wszystkim że skończe na ping pongu i siłce  , zajebista suka była ale ja się tak panicznie bałem że pójde siedzieć że drzwiami przytrzaskiwałem i udawałem że seks mnie nie interesuje ale jak mnie w końcu wjebała do wyra i przedłużaczem od laptopa ręce przywiązała i sama się rozebrała to już nie dałem rady odmówić ( przedłużacz do lapka z biedry rękoma bym rozerwał na miękko ) 😄

A ja na skórze owczej przed kominkiem i z 52 lata miała

8 minut temu, Leśnik5 napisał:

A ja na skórze owczej przed kominkiem i z 52 lata miała

Znaczy zgwałciła Cię...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Coś jakby tak ale w moim wieku to i tak że chciała to plus

Witold Pyrkosz śp. też miał pierwsze doświadczenia w tym zakresie z nianią... 🙂

No Pyzdra to był swój chłop

z babami ogólnie temat jest ciężki jak czy lepsza fabia tfsi czy tipo , teoria jest że młode teraz są strasznie za flotą , umieją opanować chcice i nie dadzą byle komu , stare natomiast tak nie gonią za $ a bardziej interesują je przygody więc są łatwiejsze  , no ale ja ja np już miałem akcje że 40-stka marudziła o tym że się nic nie dorobiłem , ogólnie parcie na $ i tylko za kolano trzymałem , a 19-stkę rzucił chłopak i tak szukała prawdziwej miłości że w trakcie finału prawie miałem zawał serca a potem organizm odwodniony i przyjechałem po nią maluchem na dworzec PKP ( w 21 wieku przypomniam ) więc nie ma reguły trza brać wszystkie co dają bo każda ma coś w sobie , albo nie ma ale po finale będzie mieć 😄

taaaa na bezrybiu i rak ryba...taką koszulkę widziałem      " W życiu jak w szachach raz walisz konia raz posuwasz królową"

• Thanks 1
  • Haha 1

to moje szachy są jakieś z chin bo ciągle bije konia a on ciągle jest i ciągle można go zbić za to królowej nie ma

ile powinno być koni i królowych w szachach ?

to moje szachy są jakieś z chin bo ciągle bije konia a on ciągle jest i ciągle można go zbić za to królowej nie ma

ile powinno być koni i królowych w szachach ?

Każda ze stron ma dwa konie i jedną królową. Czegoś ci brakuje - znaczy przeciwnik zabrał (czytaj: ktoś inny posuwa twoją królową).

Posted (edited)

w USA wlasnie skazali 28 letnia nauczycielke za uprawianie seksu z 13 latkiem ...na 20 lat wiezienia. 

Tak wyglada:

https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/691024/Teacher-Sex-Student-Brittany-Zamora-Goodyear-Arizona-Las-Brisas-Academy-Pupil-Arrest

Moim zdaniem, to zostala skazana na 20 lat wiezienia za to, ze dala 13 latkowi moment zycia. Co za poswiecenie. Podziwiam. 

a wyrok ? No coz... zostaw, zostaw. Tego swiata sie nie da uratowac. 

PS Gdzies Ty byla Brittany jak ja mialem 13 lat ? ❤️ 😄 

Edited by Piotr S
  • Haha 1

Widać, że dzieci nie masz skoro pierd..lisz takie głupoty. Żałosne jest to co napisałeś.

w USA wlasnie skazali 28 letnia nauczycielke za uprawianie seksu z 13 latkiem ...na 20 lat wiezienia. 
Tak wyglada:
https://www.dailystar.co.uk/news/world-news/691024/Teacher-Sex-Student-Brittany-Zamora-Goodyear-Arizona-Las-Brisas-Academy-Pupil-Arrest
Moim zdaniem, to zostala skazana na 20 lat wiezienia za to, ze dala 13 latkowi moment zycia. Co za poswiecenie. Podziwiam. 
a wyrok ? No coz... zostaw, zostaw. Tego swiata sie nie da uratowac. 
PS Gdzies Ty byla Brittany jak ja mialem 13 lat ?   

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Posted (edited)
1 hour ago, _Monter_ said:

Widać, że dzieci nie masz skoro pierd..lisz takie głupoty. Żałosne jest to co napisałeś.

Widac, to to ze Ty sie kompletnie na zartach nie znasz. 

ehhh  ...ta nowa religia. Ja po prostu cudzych dzieci nawet nie lubie, a to jest w nowoczesnym spoleczenstwie nie do pomyslenia. na wirtualnej ostatnio pisali o wypadku, w ktorym ojciec zabil swoje dziecko przez przypadek jak naprawial samochod. Pisali "chlopczyk", i "dzieciaczek" ...a mnie to gowno obchodzi. To nie sa wiadomosci, to jest zwykly tekst religijny, gdzie wszyscy sa zoblgowani do kochania dzieci. Za sto lat i ta nowa religia minie... na razie to sie tylko narazam obroncom (kaplanom) tej nowej religii. 

Jak to George Carlin kiedys slusznie zauwazyl, gdzie jest ta granica swietosci dzieci ? 13, 15 a moze 18 lat ? Bo na razie to za cholere nie wiadomo. Teraz Wirtualna Polska zyje poszukiwaniami jakiegos chlopca... i to ma byc dla nas w jakis sposob interesujace. Na swiat trzeba trzezwo spojrzec ...spoleczenstwo w zachodnim swiecie kompletnie oszalalo na punkcie dzieci, a potem sie dziwia, ze millenialsi sa leniwi i nie chca pracowac, a w finale Wimbledonu gra 32 latek z 38 latkiem 😄  

Edited by Piotr S