Skocz do zawartości

Albania, Grecja 2019


Savii
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2019 o 21:57, zygaXX napisał:

Trochę nie na temat wiem... warto w Albanii odwiedzić:

Koman

Ksamil

i w Grecji : Vikos

Dzięki zygaXX. Nie wiesz przypadkiem czy od granicy z Czarnogórą od miejscowości Vjeternik do miejscowości Tamare w Albanii (droga SH20) jest położony cały asfalt? czy tylko częściowo.Jeśli nie to jest może możliwość przejazdu w miarę bez przeszkód motocyklem szosowym. Z góry dziękuje za info....

Vikos - odwiedzę w drodze powrotnej. Moje klimaty, dzięki za wskazówki.

Pozdrawiam Savii

Edytowane przez Savii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2019 o 00:43, zygaXX napisał:

Niestety niewiem, nie jechalem tamtedy a i tak w Albanii bylem 2 lata temu. Udanego Tripa !!!!!!!!

Dzięki zygaxx. Już mi dobre wróżki doniosły o aktualnym stanie dróg więc w drogę.

Również życzę szerokości. Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2019 o 21:49, HOROŚ napisał:

Mam ifo od Arthura że ten odcinek jest czarny. Ja we wrześniu również będę ogarniał między innymi tą trasę.

Wiem, wiem już Grzesiu ale dziękuje za info. Tak jak mówiłem dobre wróżki już mi doniosły o aktualnym stanie dróg i ogólnie. Mam kilka pomysłów które bardzo chciałbym zrealizować ale wiadomo trwa to wszystko tyle czasu. Wiem tylko, że jadę do Grecji. Tobie kolego życzę udanej, bezpiecznej no i niezapomnianej wyprawy. Może kiedyś, coś …..trzymaj się

Pozdrawiam Savii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Z przyczyn osobistych, corocznych doświadczeń z wojaży oraz kilku pomysłów które narodziły się między czasie moje plany trochę się pozmieniały. Na szczęście postanowienia pozostały te same. Startuje 7 września z Częstochowy zaraz po śniadaniu. Kierunek jaki wybrałem to Słowacja, Węgry, Serbia, Czarnogóra, Albania i docelowo oczywiście piękna Grecja. Cała trasa, atrakcje i parę noclegów już czekają więc trzymajcie kciuki. Nic nie obiecuje ale jak starczy czasu na pisanie to się odezwie i dam znać co? i jak?

Szerokości życzę.

Savii

 

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

Podobnie jak Ty planuje wyjazd w tą stronę europy w podobnym terminie, chciałbym się Ciebie podpytać czy jest szansa aby się dołączyć, jedziesz sam czy masz już zebraną ekipę ?? Czy mógłbyś udostępnić mi plan Twojej podróży ( być może moglibyśmy się spotkać gdzieś na trasie ). Wyruszam z dolnego śląska. 

Pozdrawiam, Grzesiek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2019 o 21:30, Grzesi0 napisał:

Cześć, 

Podobnie jak Ty planuje wyjazd w tą stronę europy w podobnym terminie, chciałbym się Ciebie podpytać czy jest szansa aby się dołączyć, jedziesz sam czy masz już zebraną ekipę ?? Czy mógłbyś udostępnić mi plan Twojej podróży ( być może moglibyśmy się spotkać gdzieś na trasie ). Wyruszam z dolnego śląska. 

Pozdrawiam, Grzesiek.  

Cześć,

Wysłałem Ci wiadomość na PW.

Pozdrawiam Savii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czesc

Bylem w tym roku i w Grecji i Albanii - 13dni - 8000km. Looknij na moja strone www.motury.com.pl  w wyprawy 2019 moze cos cie tam zaciekawi. A i miedzy Czarnogora, a Albania na sh20 jest moze z 1km szutru tuz za granica.

 

pozdro Seb@

"The most important is the journey rather than getting to your destination"

 

http://www.motury.com.pl

 

facebook.com/afterhoursPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2019 o 12:15, sebag73 napisał:

czesc

Bylem w tym roku i w Grecji i Albanii - 13dni - 8000km. Looknij na moja strone www.motury.com.pl  w wyprawy 2019 moze cos cie tam zaciekawi. A i miedzy Czarnogora, a Albania na sh20 jest moze z 1km szutru tuz za granica.

 

pozdro Seb@

Wielkie dzięki. Fajna, szczegółowa relacja. Ja już gotowy i zwarty do wyjazdu.

Pozdrawiam. Savii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc
Bylem w tym roku i w Grecji i Albanii - 13dni - 8000km. Looknij na moja strone www.motury.com.pl  w wyprawy 2019 moze cos cie tam zaciekawi. A i miedzy Czarnogora, a Albania na sh20 jest moze z 1km szutru tuz za granica.
 
pozdro Seb@
Hej, świetna relacja. Ja również czekam już tylko na start!! Częściowo moja trasa się pokrywa z twoją wyprawą, chociaż theth sobie naturalnie odpuszczę ale już promu na komani napewno nie. Jednakże tempo w jakim pocisneliście to nie moja bajka.
Jeszcze raz dzięki za relacje.

Pozdrawiam Grzesiek.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Max_góry napisał:

witam

też się wybieram do Chorwacji Czarnogóry i chętnie bym się dołączył choć na samą Albanie, ale macie już kompletną ekipe pewnie..

Cześć.

Chłopaki z burgmana.net jadą od 1-14 wrzesień, nie mam tyle czasu więc na razie gdybam może dołaczę się do nich ok 7-go września w Czarnogórze lub Albanii i wrócimy razem tak jak planują przez Chorwację. Jak coś to pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...