Jump to content

PSY i KOTY i inne zwierzaki forumowiczów:)

KLAUDIUSZ
 Share

Recommended Posts

Zadałem pytanie, ale ktoś mi usunął bez powodu. Chciałbym kupić papużkę falistą i oglądałem filmiki na youtubie jak motocykliści jeżdżą na motocyklach a obok leci ich papuga. Robił ktoś z was tak? To musi być fajne przeżycie podróżować w ten sposób z pupilem a chyba jedynie ptaki do tego się nadają, bo pies raczej 50-60 km/h biegł nie będzie a ptak jak najbardziej może tyle polecieć.

Nie chodzi mi o zapierdzielanie 200 km/h po autostradzie tylko o spokojną przejażdżkę pięćdziesiątką po wiejskich drogach. No i w sumie pytam ogólnie o papugi czy nawet ogólnie ptaki, bo falista to akurat chyba kiepski wybór jeżeli chodzi o takie zabawy, bo jest mala.

• 5 weeks later...
  • 6 months later...

4 kwietnia mamy Światowy Dzień Bezdomnych Zwierząt, więc niech to będzie pretekst 🙂

Dwa tygodnie temu zamieszkała z nami Alex* (w schronisku Layla). Dwuipółletnie, prawie 20-kilogramowe kochane cudo. Bardzo kontaktowa, inteligentna, przyjazna, zero agresji. Aktywny tryb i zabawa w plenerze to jej drugie imię. W domu niesamowicie grzeczna. Z tego, co wiadomo, została porzucona... W styczniu trafiła do schroniska. Na pierwszych (jeszcze schroniskowych) spacerach nas w ogóle olewała, nie nawiązywała żadnego kontaktu. Ostatnie dwa to już wzrok i machanie ogonem. Po adopcji i pierwszym wejściu do domu maksymalne przytulanie się 🥰 i tak to trwa 😄

*(Młody wybierał z Minecrafta)

Alex3a.jpg

Alex1a.jpg

alex1.jpg

nie

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie