Skocz do zawartości

WMMP 2019


filipr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Echhhhh... Fajnie macie.. A ja nawet nie mam jak przyjechać i Was podopingować... :)

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety akurat Mat raczej na pewno nie pojedzie. Wystawił graty torowe na sprzedaż. Szkoda, bo Mat ma prawdziwy talent i biorąc pod uwagę minimalną ilość treningów, kręcił naprawdę super czasy.

Jednak nasz skład i tak będzie całkiem spory

Superbike 1000 1 zawodnik, chociaż nie jest pewne czy i w ilu rundach pojedzie

PP1000 - 1 zawodnik

PP600- 4ch zawodników

PP300 - 2ch zawodników

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. od jakiegoś czasu prowadzę Bloga o tematyce wyścigowej. W tym sezonie mam zamiar być w tym systematyczny. Jestem mechanikiem w Wójcik Racing Team, staruje też w zawodach supermoto itp. Ktoś chce poznać kulisy lub uzyskać jakieś porady zapraszam do czytania www.z89motor.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to Panowie i Panie jesteśmy po pierwszej rundzie WMMP (tak, tej, którą zbojkotowała znaczna część zawodników klas mistrzowskich).

Niestety sezon dla naszego teamu nie zaczął się szczęśliwie, ponieważ dwóch naszych zawodników połamało się jeszcze przed pierwszą rundą.

Dominik (który miał startować w Sport 1000) złamał obojczyk na SD w trakcie robienia licencji wyścigowej.

Tomaszkoo (Sport 600) w trakcie treningów na Pannonia Ring złamał kość w nadgarstku.

Są to zdecydowanie jedni z szybszych zawodników i szkoda, że nie wystartowali, ponieważ patrząc na osiągane na pierwszej rundzie czasy, na pewno byliby w czołówce.

Co z resztą?

Opiszemy szczegółowo na naszym fejsie, bo dużo pisania, ale chyba jako Team zebraliśmy najwięcej możliwych kar i śmiesznych sytuacji...

W klasach Sport 300 jeden z naszych zawodników był ostatni a drugi w drugiej połowie stawki.

W klasie Sport 600 - Łukasz dwa razy ostatnie (ale punktowane miejsce), Wiktor raz wykluczony z wyścigu za nieodbycie kary za falstart a drugi raz 6 pozycjia.

Mi udało się w Sport 600 dojechać dwa razy na 3-ciej pozycji i powiem szczerze, że podwójne pudło w weekend daje frajdę. Jeszcze większą frajdę dała mi jednak walka z kolegami po moich fatalnych startach i spadnięciu w pierwszym wyścigu po starcie na 8 a w drugim na 9 pozycję :)

Szacun dla młodych w Sport 600, bo idą przeokrutnie. Krystian Nawojski to jakiś szatan a Wiktor Ostrowski (Wójcik Racing) bardzo podobnie. Zwłaszcza, że Witkor jechał wszystkie kwali i wyścigi w klasach 300 i 600 !!!. Talentem jest też Michał Lalewicz, z którym miałem okazję powalczyć i wiem, że pokaże jeszcze pazur.

Odnośnie bojkotu - nie chcę tego komentować, bo każdy musi mieć na ten temat własne zdanie. Napiszę tylko, że doszło do konfrontacji słownej między Pawłem Szkopkiem a Jackiem Molikiem a obecni sami widzieli i słyszeli jaki był tego wynik. Wygląda na to, że będzie szansa na nić porozumienia między PZM a zawodnikami i znajdą się jakieś kompromisy.

 

Pozdr.

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie. Bardziej chodzi mi o to, że Jacek miał możliwość odpowiedzenia na zarzuty Pawła w obecności zawodników. Wg wielu osób odpowiedział rzeczowo i sensownie. Gdyby Artur Duda po niego nie pobiegł (a było to w trakcie wyścigu classików), to pewnie Jacek nie miałby możliwości przedstawienia swojego punktu widzenia i swoich argumentów w obecności większości zainteresowanych. Wg mnie dobrze się stało, że doszło do takiego spotkania, bo może coś pozytywnego z tego wyniknie.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...