Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, _Monter_ napisał:

Aktem desperacji przekroczył stanowczo możliwości...nie miał nic do stracenia ale i nie miał szans nic zyskać. Objechany został taktyczno-technicznie.

Nie miał żadnej szansy ale mógł ją wykorzystać

Jak niektórzy piszą że wygrywanie Marc-a jest już nudne - ja to oglądam z opadem szczęki .

W GP Japonii Marc miał wachy na styk i o tym wiedział ,musiał zarządzać mapami żeby dojechać do mety i po ostatnim okrążeniu motocykl mu zgasł -jest fachurą .

W Australii Marc kąsał Viniales-a jak kot myszkę ,pozwolił mu zjechać opony i perfekcyjnie przeprowadzony atak - cięcie chirurgiczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/27/2019 at 7:22 PM, Berger said:

W Australii Marc kąsał Viniales-a jak kot myszkę ,pozwolił mu zjechać opony i perfekcyjnie przeprowadzony atak - cięcie chirurgiczne .

Dokładnie, mógł go wyprzedzić na prostej startowej kilka okrążeń z rzędu przed końcem. Pełna kontrola.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#MalezjaGP

Fabio na treningu bije rekord toru dwukrotnie

OeHMBQC.jpg?1

 

No i po kwalifikacjach

Fabio po raz kolejny poprawia czas i staje na PP

Marc wiózł się za Fabiem i zimna oponka wywaliła go z toru

JzuO78Y.jpg?1

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bywa.Ale trzeba przyznać że tytuł już dawno ma. A walczy a nie jedzie żeby dojechać.

Jest fighter i wiem że są tacy co go nie trawią bo cwaniak bo coś tam.

Jest mistrzem. I jeszcze pewnie nie raz będzie. Niesamowity gość.

Ja tam uwielbiam Dovi ale Marc mnie urzeka. Jak jedzie to widać że na limicie.Zresztą nikt takich kątów pochyłu nie robi.

Ave Marquez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie odnośnie tego 11 miejsca mam obawy że chłopak może być niebezpieczny w pierwszych zakrętach. Ja tam w to gadanie o jego kalkulowaniu nie wierzę. Marek jest dobry ... najlepszy obecnie, ale jest też trochę szalony i jeszcze niedojrzały ... żeby nie powiedzieć inaczej. To jest też poniekąd jego przewagą, bo to inni starają się uważać na niego, a on się jedynie skupia na jeździe. Mam wrażenie, że dopiero teraz Maverick pokazuje, że zaczyna to rozumieć i zmienia swoje ściganie (co pokazuje moim zdaniem jego błąd w Australii)... a Fabio ... jest po prostu tak dobry jak Marek. Jeszcze trochę doświadczenia mu brakuje, ale uczy się przerażająco szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Baza napisał:

... Marc mnie urzeka. Jak jedzie to widać że na limicie.Zresztą nikt takich kątów pochyłu nie robi.

Ave Marquez

Żartujesz chyba...Marc jest cienki
image.png

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, _Monter_ napisał:

Żartujesz chyba...Marc jest cienki
image.png

Wszystko to cienizna gdy zjezdza sie z Alpe D'huez po zakonczeniu Tour de France. Tam to jest dopiero hardcore ! 🤣

Chlopaki na rowerze rozwijaja predkosci ktore sa wyzsze niz predkosc dozwolona we francji, nie bede podawal jakie, bo jak zwykle znajdzie sie kilku ktorzy wiedza lepiej 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co toma do morogp?

a dragstery smigaja 500km/h w 3sek..

 

fabio dostanie nowe moto od yamahy i jestemciekaw czy wytrzyma tempo.

rossi narzeka na piec alejak widac mozna pojechac... jednak i tak trzeba przyznac, ze mimi swoich lat nadal jest w czolowce... 

vin dal rade i nawet marek przyznal, ze nie potrafil go dogonic... 

 

jeszcze jeden wyscig i .. swiateczna przerwa

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Croowab napisał:

iem Ale co toma do morogp?

a dragstery smigaja 500km/h w 3sek..

 

fabio dostanie nowe moto od yamahy i jestemciekaw czy wytrzyma tempo.

rossi narzeka na piec alejak widac mozna pojechac... jednak i tak trzeba przyznac, ze mimi swoich lat nadal jest w czolowce... 

vin dal rade i nawet marek przyznal, ze nie potrafil go dogonic... 

jeszcze jeden wyscig i .. swiateczna przerwa

Sa takie ktore robily w 2,8 sek ponad 560 km/h i to juz przed rokiem  1986 

 

Byles juz wtedy na swiecie ? 🤣

Moze zapytaj nie mnie a Montera, bo to nie ja  a on ta fote wstawil !

10 laps to go

Trzeba zdac sobie sprawe z tego, ze ten szczeniak Rossi ma juz 40 lat ! 🤣  N Arazie jest piaty, Viniales prowadzi !

1. Vinales

2. Marquez

3. Dovizioso

4. Rossi

🙂

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy sprezentują Rossiemu lepszy piec na przyszły sezon...bo w zasadzie gdyby miał to mógłby nadal narobić bigosu...umiejętności mu nie brak ale kopyt do odpychania.

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam MotoGP od 2002 r  

Dopuki jezdzil w Honda'dzie to zdobywal mistrzostwa. I to Honda'dzie trzeba przyznac, motury robia pjerwyj sort a silnikom mocy w zadnym zakresie nie brakuje !

Gdyby nie sytuacja jaka zaistniala i Rossi zostal by gdzie byl, mysle, ze tych mistrzowskich tytulow bylo by na jego koncie

znacznie wiecej. Problemem Yamaha'y byly sa i najprawdopodobniej beda silniki, no chyba, ze Yamaha zaczela grac ta sama gre co Honda. Jak widac teem kolega zdobyl dzisiaj pierwsze miejsce a mysle, ze umiejetnosci niz Rossi wiecej nie ma. 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...