Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ale walka !

 

Dovizioso nie odpuszcza a Marquez nie ma wlasciwie lekarstwa na jego ataki 


Rossi jak na razie czwarty

Marquez rewelacyjnie jechal i pieknie wychodzil na prowadzenie po atakach Dovie. NA przed ostatnim winklu Dovi odczekal, odkrecil wyszedl przed Marquez'a i pozamiatal !

Ducati zrobilo kawal dobrej roboty 

Rossi czwarty

Warto bylo popatrzec !

🙂

 

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pepper napisał:

Świetny wyścig. Ględy od F1 i fanatycy "króla" Robercika powinni zobaczyć jak wyglądają prawdziwe wyścigi, a nie lunapark dla picusiów.

Trochę się zagalopowałeś...nie widzę nic złego w kibicowaniu rodakowi startującemu w F1. A co do emocji wyścigowych w F1 to już inna historia.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie widzę w tym nic złego. Pomijając, że nazywanie go królem F1 jest śmieszne i pieprzenie, że rozjebałby tam wszystkich, gdyby nie to że wszystko jest przeciw niemu. Mam zwyczajnie po klipsy tej mydlanej opery. 40 baniek dla milionera mającego chęć sobie pojeździć uważam za absurd. Nie chcę urazić niczyich uczuć, ale daleki jestem od histerii na czyimś punkcie tylko dlatego, ze mamy ten sam paszport. Zresztą kiedyś w wywiadzie z Najsztubem błysnął intelektem mówiąc "nie jestem Polakiem, jestem kierowcą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zbyt krytycznie do tego podchodzisz. Nie znam drugiego kierowcy wyścigowego, który by bardziej wypromował nasz kraj za granicą.
Kubica jest bardzo lubiany i szanowany za to co zrobił ale też za to, jaki jest na codzień. Myślę, że dużo rzeczy o nim nie wiesz stąd taka opinia. Nie znam tej wypowiedzi ale jedna niefortunna wypowiedź, nie może przyćmić całej reszty.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tommo napisał:

Myślę że zbyt krytycznie do tego podchodzisz. Nie znam drugiego kierowcy wyścigowego, który by bardziej wypromował nasz kraj za granicą.
Kubica jest bardzo lubiany i szanowany za to co zrobił ale też za to, jaki jest na codzień. Myślę, że dużo rzeczy o nim nie wiesz stąd taka opinia. Nie znam tej wypowiedzi ale jedna niefortunna wypowiedź, nie może przyćmić całej reszty.

Tomo, moze w srodowisku, ale na codzein przynajmniej w Niemczech wogole sie o nim nie mowi.

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Tommo napisał:

Myślę że zbyt krytycznie do tego podchodzisz. Nie znam drugiego kierowcy wyścigowego, który by bardziej wypromował nasz kraj za granicą.
Kubica jest bardzo lubiany i szanowany za to co zrobił ale też za to, jaki jest na codzień. Myślę, że dużo rzeczy o nim nie wiesz stąd taka opinia. Nie znam tej wypowiedzi ale jedna niefortunna wypowiedź, nie może przyćmić całej reszty.

Tak się składa, że mój bliski przyjaciel współpracuje z ekipami rajdowymi z całego świata. Generalnie facet ma w środowisku reputację raczej słabą. Uchodzi za gościa, który jeździ bez 5 klepki.

No i właśnie, co on zrobił? Rozwalił się przez głupotę i uparł się, że będzie jeździł w F1. Wrócił, OK do tego trzeba charakteru. Ale ta histeria, że oto wrócił król? 5 sezonów, jedna wygrana. No czegoś tu nie świecę.

Jaki jest na co dzień nie wiem, w zasadzie nic nie wiem. Czytając natomiast jego wypowiedzi, od zawsze nie napawają mnie one specjalną sympatią. Generalnie ciągle się uczy, ciągle zbiera doświadczenia, ciągle wszystko jest nowe i ciągle zbieranie doświadczeń. Zawsze była krytyka zespołu, samochodu, plam na słońcu. OK, nie idzie, nie pasuje, ale ani razu nie słyszałem od niego "dałem dupy", "popełniłem błąd" itp. Zawsze ktoś albo coś.  No takie mam zdanie, jakie mam.

Ale w temacie, działo się wczoraj, było pięknie. Dovi za dużo nie odrobił, ale broni nie składa, Mam nadzieję, że to dobra zapowiedź drugiej części sezonu. A końcówki Dovi z Marquezem potrafią mieć emocjonujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pepper napisał:

 

No i właśnie, co on zrobił? Rozwalił się przez głupotę i uparł się, że będzie jeździł w F1.

Rozwalił się przez głupotę ludzi którzy łączyli barierki na sztorc do kierunku jazdy.

A co do jego wyników sportowych to życzę wszystkim kierowcą wyczynowym choćby 1/100 tego co osiągnął ten człowiek.

http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/robert-kubica-sylwetka-osiagniecia/

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pepper napisał:

Mówiłem o F1, której podobno, jest królem.

Barierka nie byłaby problemem, gdyby się na nie nie wpieprzył. A wpieprzył się bo (za kilkoma rajdowcami) bo jak zwykle nie utrzymał ciśnienia.

A co ci rajdowcy osiągnęli w sporcie? Wygrali choćby jeden rajd międzynarodowy rangi mistrzostw? Malkontentów nigdy nie brakuje, pamiętaj o tym.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pepper napisał:

Kajetanowicz coś tam jednak wygrał.

 

- Ja naprawdę nie znam się na Formule 1, ale dla mnie Robert jest wielkim człowiekiem - to co osiągnął i w jaki sposób to zrobił, z jaką determinacją. Wiem, bo sam jestem sportowcem, który się dużo poświęca, więc zdaję sobie sprawę ile on poświęcił czasu. Dlatego tym bardziej go szanuję i myślę, że wszyscy powinniśmy mieć do niego spory respekt. Mam tu na myśli także jego rywali. Nie oszukujmy się, że tym samochodem ciężko mu będzie jechać. Nie jestem wielkim fanem ani ekspertem Formuły 1, ale jestem fanem Roberta i powinniśmy patrzeć na to w dłuższej perspektywie, a nie tylko w perspektywie najbliższego roku – powiedział Kajetanowicz.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...