Jump to content
Herik74

Jaki kask

Recommended Posts

Cześć, jeśli był juz taki temat poruszany to sorki ale jakoś nie widziałem i dlatego mam do Was pytanie - jaki kas polecacie na Harleya? Ja obecnie mam Schubert C3 PRO w carbonie ale wiem, że on za bardzo nie pasuje do całego stylu.

Zastanawiam się nad kupnem kasku Bell Bullitt DLX Burnout ale nigdy nie miałem przyjemności w nim pojeździć a może Wy macie coś fajnego do polecenia:)

Pozdrawiam

Edited by Herik74

Premier Vintage sobie obczaj... Jakościowo rewelacja.

Edited by Maartin

---

Premier Vintage faktycznie są ładne ale ja chcę kupić tylko kask integralny i mam ciężki wybór co kupić.......

nie wiem, jaki na harleja... na głowę polecałbym dobry, uznanego producenta - dziesiątki modeli opisanych w dziale co, jak kupić

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]

Kask ma być wygodny w dalekich podróżach.

Ja na ten sezon kupiłem sobie LS2 valiant, póki co nic na jego temat nie napiszę poza tym że mi się podoba, nic więcej nie wiem (nie zrobiłem jeszcze nawet 100m w nim, przyszedł 2 godziny przed podaniem tego postu:-) ).

Edited by zapek-1974

Z Premiera możesz też obczaić Trophy.

---

Moje typy gdybyś zdecydował się na otwarty:

1. Shoei RJ Platinum

2. Shoei J.O

3. Bell Custom 500

4. Kaski firmy Davida

Edited by Heretyk

Jeśli chodzi o kask integralny z najwyższej półki, to Arai Renegade jest kaskiem zaprojektowanym przy współpracy z Harleyem-Davidsonem, więc powinien współgrać wizualnie. Radzę pójść do sklepu i zobaczyć :)

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

Jeśli chodzi o kask integralny z najwyższej półki, to Arai Renegade jest kaskiem zaprojektowanym przy współpracy z Harleyem-Davidsonem, więc powinien współgrać wizualnie. Radzę pójść do sklepu i zobaczyć :)

co w nim takiego specjalnego w odróżnieniu od innych integrali (nawet Arai'a), że ma bardziej współgrać wizualnie z HD?

Herik74 - co Ci w "cetrójce" nie pasuje? przecież zdaje się to praktyczna czapka?

jak chcesz coś na lans na miasto to jak wyżej koledzy pisali - coś z otwartych - mi się marzy Arai Freeway

jeśli integral na lans to może coś w stylu Bandit/Simpson?

co w nim takiego specjalnego w odróżnieniu od innych integrali (nawet Arai'a), że ma bardziej współgrać wizualnie z HD?

Jest przystosowany aerodynamicznie do pozycji wyprostowanej (czyt. tak jak kiedyś Arai Rebel, którego de facto jest następcą). Współpraca z Harleyem miała za zadanie dostosować design do tego typu motocykli. Wyczytałem kiedyś taką informację z zagranicznego serwisu "webBikeWorld", a czy jest tak naprawdę to trudno mi oceniać. Tak jak wcześniej wspominałem nigdy tego modelu Arai'a na żywo nie widziałem ;)

Edited by PeterQ

Trzymam kciuki za Daniego Pedrosę i Mavericka Vinalesa w klasie MotoGP.

AIROH EXECUTIVE, na mieście otwarty w trasie intrgralny. Na obie formy homologacja

Moje typy gdybyś zdecydował się na otwarty:

1. Shoei RJ Platinum

2. Shoei J.O

3. Bell Custom 500

4. Kaski firmy Davida

1. OK

2. Szyba wali w nos, zero wentylacji, chora cena

3. Nie miałem

4. Nie miałem

pzdr Piotrek

Panwie, dzięki za podpowiedzi wybór padł jednak na Bell Bullitt Carbon

Pozdrawiam

Witam, ja latam w Skorpionie Titan - własnoręcznie spersonalizowanym , poniżej pare fotek....

post-93843-0-67535600-1551808431_thumb.jpg

post-93843-0-48342300-1551808435_thumb.jpg

post-93843-0-58949800-1551808439_thumb.jpg

post-93843-0-67900700-1551808512_thumb.jpg

Edited by dachu
  • Thanks! 1