Skocz do zawartości

2010 - 14 Audi A3/A4 opinie.


Adam M.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie to mam znajomego który pracując w skodzie miał specjalne kursy jak wmawiać klientom że jeśli coś się popsuło na gwarancji to jak im wmówić że popsuło się z winy niewłaściwszego używania.

 

 

Nie to, żebym bronił Skody, ale pierwszy raz słyszę takie farmazony! Trzy lata pracowałem w Skodzie i nigdy nikt mi takich głupot nie wmawiał. Wręcz często firma szła na rękę klientowi mimo, iż wina była po jego stronie. Być może dużo zależy tu od samego dealera...

 

Natomiast szkolenia w Skodzie swego czasu były jednymi z najlepszych, w jakich było mi dane brać udział! I nie miały nic wspólnego z tym co piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

I jezeli myslicie, ze z motocyklami jest inaczej to mowiac inczej wierzycie, ze dziewice rodza dzieci ! :icon_mrgreen:

 

Kupujta wiec dalej ( dajta sie dalej robic w ciula ) wierzac w to, ze na zachodzie auta sa takei tanie, a nie sa.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłem benzynowego Seata Leona (nie podam wersji bo rozpętam nową burzę) auto piękne na serwis nie żałowałem!

Kumpel dobry mechanik powiedział "no fajny ale uważaj bo drogi..."

Miał rację po roku użytkowania nagle silnik i skrzynia biegów umówiły się że skroją mi portfel!

Na początku miałem inwestować, ale ten sam kolega powiedział "sprzedaj".

 

Po tym doświadczeniu zostałem z VW ale cofnąłem się pierwszy raz w życiu z rocznikiem auta.

Drugie auto w rodzinie Toyota. Na razie obserwuję koncern VAG i zobaczymy co czas pokaże.

 

 

"Taurus"

Chłopaki z Pomorza obalili kilka mitów z tego filmiku przez co bohater jest mało wiarygodny tak czy siak 95% handlarzy to oszuści.

Np. na samym miodzie nie pojeździsz tylko jako dodatek do oleju, ale i tak zaczyna powoli zapychać smok i kanały.

Trociny w skrzyni bardzo szybko zostały zmielone.

Edytowane przez pit

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. na samym miodzie nie pojeździsz tylko jako dodatek do oleju, ale i tak zaczyna powoli zapychać smok i kanały.

Trociny w skrzyni bardzo szybko zostały zmielone.

 

Przeciez Gosciu mowil o dolewce okolo 2 L miodu do oleju, nie o samym miodzie.Co do trocin fakt ze sie po czasie zmiela ale tak czy siak w obu przypadkach taka puszka jest juz problelem nowego wlascicela podobno.

Jak by nie patrzec nikt nie bedzie dokladal do interesu i sprzedawal puszki Igielki w cenie zlomu.

 

 

Kanał z dupy robiony pod publikę. Fani 4 kółek obalili te mity. Co nie zmienia faktu, że cuda dzieją się w komisach.

W kazdej Bajce jest cos prawdy.

 

Ps.Niemcy to nie Samarytanie prezentów nie robia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze uscisle, ze bardzo mnie cieszy ze dyskutujecie sobie w moim temacie o ogolnych problemach z samochodami uzywanymi, ale bylbym jeszcze szczesliwszy gdyby napisali cos ludzie ktorzy maja doswiadczenia z rodzina silnikow B8 ( 4 cyl. 2l Turbo ) stosowanym oprocz intereszujacego mie Audi w wielu innych produktach koncernu :).

Mam wrazenie ze ten Seat Leon mial wlasnie wzmiankowany silnik, czy moze sie myle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezdzilem tylko troszeczke, dzisiaj moze uda sie na dluzej.

Wszystkie ktore widzialem do tej pory to byly zjezdzone graty pod 200 tys przebiegu, co tez nie wiem czy jest prawda.

Po wlozeniu palca w tlumik palec zaolejony czarna i tlusta mazia z sadza, wycieki spod pokrywy zaworow takie ze wszystko plywa i inne kwiatki.

Moze znajde cos lepszego.

Dla porownania gdy wkladam palec w tlumik Legacy, ( ktora bierze troche oleju - dolewam litr na 10 tys przebiegu ) na palcu zostaje tylko troche suchej sadzy.

To jest przy przebiegu dochodzacym do 370 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...