Skocz do zawartości

KTM 690 2016 podejrzane ogoszenie.


Rekomendowane odpowiedzi

Co się z wami dzieje, donosy, policja, a każdy somsiad to złodziej. Na samych domysłach nie leci się na milicję bo ogłoszenie jest nie takie. Są dowody, złapał ktoś kogoś na gorącym? Fakt, że moto 2016/2004 to wałek, ale jest popyt to jest podaż. Nie chcesz, nie kupuj, nie donoś. Czy każdy sprzęt w tym kraju i na świecie musi mieć papier i być zarejestrowane aby nie wzbudzać podejrzeń o kradzież? Umowa kupna-sprzedaży to za mało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się z wami dzieje, donosy, policja, a każdy somsiad to złodziej. Na samych domysłach nie leci się na milicję bo ogłoszenie jest nie takie. Są dowody, złapał ktoś kogoś na gorącym? Fakt, że moto 2016/2004 to wałek, ale jest popyt to jest podaż. Nie chcesz, nie kupuj, nie donoś. Czy każdy sprzęt w tym kraju i na świecie musi mieć papier i być zarejestrowane aby nie wzbudzać podejrzeń o kradzież? Umowa kupna-sprzedaży to za mało?

Jeśli zauważę, że kradną ci auto/motocykl lub będę wiedział gdzie taki skradziony się znajduje to palcem nie kiwnę bo będę konfident/donosiciel...

Dla mnie tacy którzy pozwalają na kradzież nei rożnią się niczym od złodziei a tym powinno się ręcę upier..alać przy samych barkach aby więcej po cudze nie wyciągali swoich łap. Nie po to charuję i odkłądam na swój wymarzony sprzęt latami aby w kilki minut jakiś typ mi go zaje..ł.

R|ozumeim, że też kradniesz i mam ci w ty6m nie przeszkadzać.

Zapomnij!!!

Każdy poderzany sprzęt powinien być sprawdzony przez odpowiednie organy. Jeśłi jest ok to tym lepiej jeśli nie to powinien wrócić do właściciela.

 

"Nie chcesz, nie kupuj, nie donoś" !!!

Największa bzdura która tylko trzyma się wsród złodzieii !!!!

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to przeniósł do ktm ??

 

Problem nie dotyczy danego modelu tylko zuchwałości ludzi którzy sprzedają motocykle bez papierów (inaczej mówiąc kradzione).

 

Sprawa zostałą zgłoszona przes jedną osobę do organów ścigania.. ciekawi mnie czy t=się tym zajmą.

HA HA HA już to widzę jak cisną do niego na sygnale rzucają gościa na glebę i prześwietlają sprzęt od góry do dołu. Kiedyś tez kupowałem motor bez papiera,spisałem vin udałem się na policje celem sprawdzenia i usłyszałem ze oni tego nie będą sprawdzać bo jak się okaże kradziony to co wtedy??

Poza tym to ze moto nie ma kwitów nie oznacza od razu ze jest kradziony a sprzedawca to złodziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Croowab jak szukacie ktm to proście o vin, łatwo sprawdzić na stronie ktma jaki to rocznik i model, a nawet jak ładnie się poprosi i trafi na dobry humor chłopaków to w Wojciechowiczu przez tel Ci powiedzą po krótce historie serwisową. Ja nawet raz napisałem maila do austriackiego ASO to elegancko mi wysłali plik historii z serwisów.

 

 

Jak sprzedający pisze np. "nie odpowiadam na e-maile" lub "kontakt tylko telefoniczny" to nie ma co sobie zawracać głowy. Gościu nie chce zostawić śladu swojej twórczości w opisie pojazdu.

 

wybacz, ale bzdura straszna. Rozumiem, według Ciebie każdy, ale tylko uczciwy siedzi przy kompie albo na smartfonie przy aplikacji OLX i tylko czeka żeby odpowiadać na każde głupie zapytania potencjalnych klientów? A ten kto nie ma to na czasu, lub nie ma ochoty na zbędne pierdolenie, lub po prostu preferuje kontakt telefoniczny to krętacz i złodziej. :banghead:

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz, ale bzdura straszna. Rozumiem, według Ciebie każdy, ale tylko uczciwy siedzi przy kompie albo na smartfonie przy aplikacji OLX i tylko czeka żeby odpowiadać na każde głupie zapytania potencjalnych klientów? A ten kto nie ma to na czasu, lub nie ma ochoty na zbędne pierdolenie, lub po prostu preferuje kontakt telefoniczny to krętacz i złodziej. :banghead:

Wybacz ale pozostanę przy swoim zdaniu szczególnie po osobistych doświadczeniach gdy długo szukałem motocykla dla siebie. Zbędnego pierdolenia można uniknąć dokładnie i zgonie ze stanem faktycznym opisując sprzęt wystawiony na sprzedaż. Mniej się straci czasu na odbieranie telefonu skoro ktoś ten czas sobie tak ceni. Na głupie e-maile nie ma konieczności odpowiadać. "Krętacz i złodziej" tego nie wiem, więc nie przypisuj mi słów, których nie użyłem.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, i tak dobrze, że jeszcze nie zostałeś nazwany ubekiem albo podobnie. Że sprzedający nie ma czasu na rozmowy z klientem? Normalka. Metoda na wciśnięcie gruza albo lewizny. Teksty w stylu: nie wiem, tylko w komis, to klienta...bla bla bla. Też to przerabiałem, jeden przy trzecim pytaniu o pojazd zaczął się na mnie drzeć, że widzę jak jest i mam brać albo spadać. Inny sprzedający już się do mnie z łapami sadził, jak pokazałem koledze kolejnego bubla na moto, które oglądaliśmy. :laugh:

Takie posty strasznie drażnią drobnych złodziejaszków i typowych handlarzy. :biggrin: :biggrin:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy poderzany sprzęt powinien być sprawdzony przez odpowiednie organy. Jeśłi jest ok to tym lepiej jeśli nie to powinien wrócić do właściciela.

ja myślę że powinieneś wystąpić do ministerstwa sprawiedliwości o utworzenie jeszcze ze 2x tyle etatów policji niż jest teraz to MOŻE daliby rade

 

Na głupie e-maile nie ma konieczności odpowiadać.

 

Czyli na to samo wychodzi co napisać "Nie odpowiadam na wiadomości sms czy olx "

uwierz mi że nikt normalny nie pisze SMSa w odpowiedzi na ogłoszenie .

SMSy , wiadomości itp piszą typowe Janki biznesu którzy myślą że trafili okazje ale żal ściska du....e żeby wydać złotówkę na telefon

 

 

Judas znowu chcesz ciągnąc temat z którego sprytnie się wycofałeś korzystając z tego że posty "się skasowały" ??

chcesz - z pamięci Tobie odtworzę naszą korespondencje na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na to samo wychodzi co napisać "Nie odpowiadam na wiadomości sms czy olx "

uwierz mi że nikt normalny nie pisze SMSa w odpowiedzi na ogłoszenie .

SMSy , wiadomości itp piszą typowe Janki biznesu którzy myślą że trafili okazje ale żal ściska du....e żeby wydać złotówkę na telefon

Jak coś sprzedaję to piszę "Nie odpowiadam na sms-y" Zgadzam się z Tobą, że tu ludzka twórczość nie zna granic.

Jednak uważam, że im dokładniejszy opis sprzedawanego towaru tym większa szansa na sprzedaż. Ja szukając moto (po kilku rozmowach) nie miałem już ochoty wydzwaniać i wypytywać o szczegóły kolejnej oferty. No, ale każdemu jak wygodniej.

Edytowane przez jarenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Judas znowu chcesz ciągnąc temat z którego sprytnie się wycofałeś korzystając z tego że posty "się skasowały" ??

chcesz - z pamięci Tobie odtworzę naszą korespondencje na forum

Koniecznie nasz Ty prawilny zabójco. :laugh: Dawno nie czytałem tych wynurzeń spod celi. Dawaj. :rolleyes:

Tak przy okazji, wypisujesz te pierdoły w dresie z paskiem i kapturem na głowie? Najlepiej tym najprawilnieszym, tym co można zmienić w niby kominiarkę. :biggrin:

No, jedziesz. Zesraj się do mnie bo nie potępiam reagowania na bandytyzm, we wszelakiej formie. :)

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już tak zaczynasz ty ... niezbyt mądry :biggrin: kapusiu to zacytuje ci co nie ja pisałem w tamtym temacie "kapuś był , jest i zostanie kapusiem . Może mieć lat 5 , 30 i 60 ale jego kapusiowa natura zawsze z niego wyjdzie"

Możesz sobie w swojej zawalonej bydgoszczy jeździć z kamerkami , donosić na straż wiejską , policje i nawet do dyrekcji dzwonków tramwajowych a i tak wszyscy będą mieli ciebie za kapusia



Koniecznie nasz Ty prawilny zabójco. :laugh: Dawno nie czytałem tych wynurzeń spod celi. Dawaj. :rolleyes:

Tak przy okazji, wypisujesz te pierdoły w dresie z paskiem i kapturem na głowie? Najlepiej tym najprawilnieszym, tym co można zmienić w niby kominiarkę. :biggrin:

No, jedziesz. Zesraj się do mnie bo nie potępiam reagowania na bandytyzm, we wszelakiej formie. :)

 

tak sobie ciebie zacytuje żebyś nie mógł później z tchórzostwa przeedytowac swojego posta

Niech zgadnę - twoje "reagowanie na bandytyzm" ogranicza się do anonimowego telefonu na policje . Anonimowy żeby przypadkiem ten na którego donosisz nie próbował się mścić bo wtedy ty byś się ze*rał ,zamknął drzwi i wołał głośno "policja ratunku" :biggrin:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździsz czarną beemka z ciemnymi szybami i pałką/maczetą/pistolecikiem na plastikowe kulki pod siedzeniem? :biggrin: Prawdziwy kiler. :notworthy:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tchórz czy odważny? Zdecydować się nie możesz?

Ale spoko, to się teraz leczy. Medycyna poszła mocno do przodu, będę trzymać kciuki za powodzenie. :-)

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...