Skocz do zawartości

zębatki pod łańcuch na zamówienie -ktoś z forum robi ?


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poznaj Mioche, to zrozumiesz...

Na jego tle, Pegeerowskie "kowalstwo warsztatowe" to szczyt wyrafinowania...

Uwierz. Brak narzędzi nie jest jego głównym problemem.

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeca podobno ma tokarkę? Jaki problem wytrasować i zrobić dziurwę 100?

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

monter dzięki za konkret i chęci , szkoda że nie same takie odpowiedzi w tym temacie , cena dla polaczka janusza zaporowa , ale za chęci i na temat dziękuje znalazłem już jednego co się podejmie za 180 ale na spokojnie sobie szukam jak nie znajdę taniej podam mu ( na dixer co ktoś chyba zalinkował 170 zł )

 

od dzisiaj na forach siedzisz? :D

zadając konkretne pytanie o to kto Ci wytnie koło łańcuchowe powinieneś wiedzieć, że prędzej dowiesz się kto r.cha Twoją starą :D

 

sory byłęm pełen nadziei że będzie innaczej :D święta idą zwierzęta przemawiają ludzkim głosem itp itd ........

akurat kto wali laskę do której się przystawiam( na bank ma jakiegoś pukacza bo coś ostatnio bardzo osłabło jej zainteresowanie mną :D ) to mnie interesuje ale oni pie**olą totalnie nie na żaden temat który mnie interesuje więc robię się nerwowy :D

 

Przeca podobno ma tokarkę? Jaki problem wytrasować i zrobić dziurwę 100?

 

cycki opadają nawet silikony i świeżo po operacji

wyobraź sobie że jest coś takiego jak rozmiar uchwytu i wysokość toczenia nad łożem

znajdź sobie teraz przeciętną tokarkę za 2 tys zł nowa taką mała na 230v i jak mi powiesz jak do tego założyć zębatkę 60z to będziesz moim bohaterem -nie będzie na temat ale chociaż coś ciekawego się dowiem :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie na temat ale jeśli tak traktujesz ludzi którzy chcą pomóc to zwyczajnie żryj gruz.

 

łał jaki rasowy nerczy foch :D

 

zapytałem gdzie dorobić zębatkę a nie jaką kupić z allegro , cieszę się że wreszcie zrozumiałeś :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...