Skocz do zawartości

NIE POLECAM


Natalia Cattiva
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm czyżbyś poszła na kurs?

Pewnie.. ale taki dla emerytow i rencistow- czyli m.in. obsluga balkonika, jak nie zalatwiac sie pod siebie w towarzystwie i co robic zeby cycki nie wisialy do pasa :P ahaa i jeszcze jak spozywac posilki zeby nie ulewalo sie z ust.. - wiesz - jest Panda, sa zobowiazania ;)

Edytowane przez Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat min motocyklowych, natomiast nie polecanych aut chyba na FM nie mamy (przynajmniej nie znalazlam)

A moze by tak w 1 miejscu zamieszczac tego typu ogryzki..?

 

Ponizej PERELKA z zeszlego tygodnia :) :

 

https://www.olx.pl/oferta/fiat-panda-4x4-CID5-IDu0oMW.html#052c4a391f

 

Dodam tylko, ze jest to jedna wielka zgnilizna, nadkola, ranty drzwi, bagaznik - skorodowane, progi nie istnieja.. na pytanie dlaczego nie powiedzial o tym przez tel - na miejscu uznal, ze on sie pod autem nie bedzie tarzal :)

 

Ogledziny trwaly rekordowe 60 sekund :)

 

 

 

A czego się spodziewałeś po Fiacie który ma 23 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki .. A mój pierwszy 127 też miał ponad 20 lat jak go kupowałem i jakoś nie był zeżarty... Za to zajebiaszczo jeździł i później abartha szukałem ... I na sporcie skończyłem ... Pan_da też króciutko była....

Edytowane przez quasimodoo

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy 127 też miał ponad 20 lat jak go kupowałem i jakoś nie był zeżarty...

Miałem takie cudo z silnikiem 1050 ccm, 127 z otwieraną całą klapą z tyłu. 25 lat temu. Niestety, gniło na potęgę, ale jeżdziło fajnie (w tamtych czasach). Wtedy dostałem pierwszy mandat za trzecie światło stopu wyrzeżbione z czerwonych żarówek choinkowych, a dzisiaj to standard... :biggrin:

Do Pandy się przymierzałem póżniej, ale odrzucaly mnie zawiasy drzwi na wierzchu :)

Dzisiaj bym kupil, jakbym trafil fajny egzemplarz za rozsądną monetę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po Fiacie który ma 23 lata :D

 

 

Hmm.. Znajomenu tez jakos udalo sie kilka takich poczciwych leciwych Wlochow wyrwac, w stanie jakiego mozna tylko pozazdroscic m.in Tempre, 130 Pininfarina i Bete coupe, wiec jak by to ujac - kwestia checi.. :)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze, to tez kwestia checi.



Natii chcesz kupuj, tylko weź pod uwagę, że to auto stanowi strefę zgniotu jako całość.

Tak wiem, ze konstrukcja 124 to to nie jest :)

ale ta Panda mnie po prostu ujmuje.. ma 'cos' co sprawia, ze rozumiem jej cene doslownie i w przenosni.

Udalo sie nabyc ja w idealnym stanie, z komicznym przebiegiem, za niewielkie pieniadze.

Z dnia na dzien coraz bardziej cieszy.

I doprawdy nie wiem czy jest ekonomiczna, czy plywak sie zawiesil, ale zalana pod korek, przejezdzila juz ponad tydzien + 130km zrobilam nia zaraz po kupnie, a wskazowka nie jest nawet w polowie ;)

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze, to tez kwestia checi.

 

Tak wiem, ze konstrukcja 124 to to nie jest :)

ale ta Panda mnie po prostu ujmuje.. ma 'cos' co sprawia, ze rozumiem jej cene doslownie i w przenosni.

Udalo sie nabyc ja w idealnym stanie, z komicznym przebiegiem, za niewielkie pieniadze.

Z dnia na dzien coraz bardziej cieszy.

I doprawdy nie wiem czy jest ekonomiczna, czy plywak sie zawiesil, ale zalana pod korek, przejezdzila juz ponad tydzien + 130km zrobilam nia zaraz po kupnie, a wskazowka nie jest nawet w polowie ;)

Ta, to gratuluje udanego zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka.no poka mnie c...udo Twe!

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natka.no poka mnie c...udo Twe!

Bedzie udo, spokojnie, musze tylko swojego prywatnego fotografa zmolestowac :)

Edytowane przez Natalia Cattiva

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...