Skocz do zawartości

Kupię Yamahę R6 RJ11


campnow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupię Yamahę rj11 z 2006 lub 2007 roku tylko w kolorze niebieskim malowanie takie jak na foto https://goo.gl/images/wM5CBE szukam już miesiąc jedna mi poszła z pod nosa :( Najlepiej żeby był tłumi seryjny jak na foto bardzo mi się podoba i nie chciałbym innego jeśli ktoś sprzedaje to proszę się zgłosić pod numer tel 723 171 621

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam kupię Yamahę rj11 z 2006 lub 2007 roku tylko w kolorze niebieskim malowanie takie jak na foto https://goo.gl/images/wM5CBE szukam już miesiąc jedna mi poszła z pod nosa :( Najlepiej żeby był tłumi seryjny jak na foto bardzo mi się podoba i nie chciałbym innego jeśli ktoś sprzedaje to proszę się zgłosić pod numer tel 723 171 621

Co myślcie o tej r6? https://www.olx.pl/oferta/yamaha-r6-rj11-doinwestowana-CID5-IDvRZ1W.html#8a486793e0 jaka cena pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanie, lokalizacja naklejek, kolor lag, felg, zacisków, sprężyny, to wszystko wygląda na 2007, więc jest szansa że nie jest to jakiś ulep.

Jeśli przypadkiem kupisz zmień olej, ponieważ R6 z castrolem kompletnie nie współgra.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też jestem zdziwiony. W 2013 kupowałem 5 letnią R6 z (czyli 2009) pochodzącą z polskiego salonu z przebiegiem 1500km. Przebieg był pewny w 100%, moto stało w salonie od 2009 do 2011 na wystawie a dalszą historię znał zaprzyjaźniony mechanik, który sam serwisował ten sprzęt. Kupiłem więc prawie nówkę (mającą co prawda 5 lat) od pierwszego właściciela bez jednej ryski za 25.000 PLN. Teraz 11-letni motocykl jest do wzięcia za 19.900. Raczej nie pochodzi z polskiej dystrybucji i mimo, że jest ładny, to nie jest pewniakiem. Szok jakie ceny. Nie wiem skąd to się bierze. Wysyp 300 torowych powoduje, że nie ma takiego popytu na R6 z przeznaczeniem na tor a mimo wszystko ceny są kosmiczne... Chociaż można trafić rodzynka, ale raczej tylko w owiewkach torowych. Tak udało mi się kupić naprawdę fajną R6 2012 w 2016 roku (4-letnią z przebiegiem 4700 mil). Też za 25000 PLN (zbieg okoliczności? :) ), ale miał wsadzone gratów torowych za jakieś 20-22 tys :)

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszedłem na autoscout i ceny motocykli na zachodzie większe niż w PL przebieg i rocznik taki sam. Mam pytanie czy w tych rj11 też występował problem z drugim biegiem tak jak w starszych r6 czy to jest już inna skrzynia tego obawiam się najbardziej ponieważ kosz naprawy nie mały bo 2500tyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...