Skocz do zawartości

ER6N 2013 - kupno motocykla + ocena, ogłoszenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo proszę o wasze zdanie na temat tej kawy: https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki- ... 3e94627cd6

I jeszcze pytanie do osób z Rzeszowa i okolic, ew. kogokolwiek, kto zna ten komis, bo czytałem, że są komisy, które handlują sprowadzanymi ulepami. Jak wyglada sprawa z tym komisem? Ktoś ma doświadczenie z nimi?
Będzie to moje pierwsze moto i nie chciałbym wdepnąć na minę... choć jeszce nie jestem przekonany, co do pojemności. Może na pierwsze moto szukać coś mniejszego, np hondę CB500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie do osób z Rzeszowa i okolic, ew. kogokolwiek, kto zna ten komis, bo czytałem, że są komisy, które handlują sprowadzanymi ulepami. Jak wyglada sprawa z tym komisem? Ktoś ma doświadczenie z nimi?

 

 

Prościej będzie zapytać który komis tego nie robi :biggrin:

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że ma mnustwo pozytywnych ocen i komentarzy na google, więc myślałem, że będzie ok no i jest całkiem blisko, bo podobna kawa do tej jest najbliżej w Warszawie od osoby prywatnej. Myślałem, że któryś z forumowiczów miał z nimi coś.

Przyznam się, że nie mam po drodze a wizia powrotu z Wawy na moto mnie przeraża (pierwsza jazda). Chyba że załwtwię przyczepkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam tą er6n z Warszawy, jeśli to ta czarna, co była na forum. Lata nią sąsiad (a w zasadzie latamy razem). A wiec obawiać się nie musisz.

 

Tak, widziałem to ogłoszenie na tym forum: http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/184586-kawasaki-er6n-z-abs/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przemysleć. Nie planowałem szukać moto tak daleko, ale faktycznie, najlepiej kupowac u dobrego znajomego albo forumowicza.

Generalnie, to nie za bardzo jestem teraz przygotowany na jakikolwiek zakup. Planowałem to na początek roku (luty/marzec), ale zgaduję, że twój znajomy tyle czekał nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że poruszony jest temat m. in. mojego motocykla tzn. ER6N czarnej z W-wy. W razie jakiś wątpliwości zapraszam do kontaktu, cena trochę uległa zmianie na 15000 ze względu że trochę ciężko jest zmieścić mi motocykl w garażu razem z samochodem- na wiosnę tego problemu nie będę miał bo puszka opuści garaż. Jak się teraz sprzeda to dobrze jeżeli nie to przez zimę przemyślę czy sprzedawać, czy kolejny sezon przelatam, zobaczę jak się życie potoczy. W planach jest zmiana ale różnie to może być. Na tą chwilę z serwisu to muszę jedynie olej wymienić przed zimą i to w zasadzie koniec prac jakie są do wykonania. Włożyłem w niego sporo oraz dbałem jak o każdy pojazd jaki posiadam.

Edytowane przez Arti...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Będę śledził twoją ofertę. Jak sie sprzeda, to się sprzeda... trudno. W tej chwili nie mam możliwości kupić, bo plany nie pozwalają, ale jak ciąglę będzie oferta aktualna, to się odezwę za jakiś czas, bo dokładnie takie kawy szukam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...