Jump to content
wojtasx20

ER6N 2013 - kupno motocykla + ocena, ogłoszenie

Recommended Posts

Witam,

Bardzo proszę o wasze zdanie na temat tej kawy: https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki- ... 3e94627cd6

I jeszcze pytanie do osób z Rzeszowa i okolic, ew. kogokolwiek, kto zna ten komis, bo czytałem, że są komisy, które handlują sprowadzanymi ulepami. Jak wyglada sprawa z tym komisem? Ktoś ma doświadczenie z nimi?
Będzie to moje pierwsze moto i nie chciałbym wdepnąć na minę... choć jeszce nie jestem przekonany, co do pojemności. Może na pierwsze moto szukać coś mniejszego, np hondę CB500?

ER6N na pierwsze moto to bardzo dobry pomysł :) polecam , ale ten komis to raczej odpuść .

I jeszcze pytanie do osób z Rzeszowa i okolic, ew. kogokolwiek, kto zna ten komis, bo czytałem, że są komisy, które handlują sprowadzanymi ulepami. Jak wyglada sprawa z tym komisem? Ktoś ma doświadczenie z nimi?

Prościej będzie zapytać który komis tego nie robi :biggrin:

Why... So... Serious

Chodzi o to, że ma mnustwo pozytywnych ocen i komentarzy na google, więc myślałem, że będzie ok no i jest całkiem blisko, bo podobna kawa do tej jest najbliżej w Warszawie od osoby prywatnej. Myślałem, że któryś z forumowiczów miał z nimi coś.

Przyznam się, że nie mam po drodze a wizia powrotu z Wawy na moto mnie przeraża (pierwsza jazda). Chyba że załwtwię przyczepkę.

Ja znam tą er6n z Warszawy, jeśli to ta czarna, co była na forum. Lata nią sąsiad (a w zasadzie latamy razem). A wiec obawiać się nie musisz.

Edited by Maartin

---

No to Ci gwarantuję, że nie wdepniesz na minę...

---

Muszę przemysleć. Nie planowałem szukać moto tak daleko, ale faktycznie, najlepiej kupowac u dobrego znajomego albo forumowicza.

Generalnie, to nie za bardzo jestem teraz przygotowany na jakikolwiek zakup. Planowałem to na początek roku (luty/marzec), ale zgaduję, że twój znajomy tyle czekał nie będzie.

Moto stoi w internecie. Jak się sprzeda to się sprzeda. Jak nie to poczeka. Ziomek nie ma ciśnienia bo będzie kupował na wiosnę. Także luz.

---

Widzę że poruszony jest temat m. in. mojego motocykla tzn. ER6N czarnej z W-wy. W razie jakiś wątpliwości zapraszam do kontaktu, cena trochę uległa zmianie na 15000 ze względu że trochę ciężko jest zmieścić mi motocykl w garażu razem z samochodem- na wiosnę tego problemu nie będę miał bo puszka opuści garaż. Jak się teraz sprzeda to dobrze jeżeli nie to przez zimę przemyślę czy sprzedawać, czy kolejny sezon przelatam, zobaczę jak się życie potoczy. W planach jest zmiana ale różnie to może być. Na tą chwilę z serwisu to muszę jedynie olej wymienić przed zimą i to w zasadzie koniec prac jakie są do wykonania. Włożyłem w niego sporo oraz dbałem jak o każdy pojazd jaki posiadam.

Edited by Arti...

Spoko. Będę śledził twoją ofertę. Jak sie sprzeda, to się sprzeda... trudno. W tej chwili nie mam możliwości kupić, bo plany nie pozwalają, ale jak ciąglę będzie oferta aktualna, to się odezwę za jakiś czas, bo dokładnie takie kawy szukam.

Zobaczymy co czas pokaże. Sądzę że tym egzemplarzem nikt nie będzie zawiedziony.