Skocz do zawartości

Pytanie o honda cbr 600rr a2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodziło mi o to, że policjanci są idiotami, ale o brak znajomości z motoryzacją. W mojej okolicy nie raz nie chcieli uwierzyć, że Yamaha tzr to 50, ale rzeczywiście przez tyle lat mogło się to zmienić. Miałem na uwadze najbardziej konsekwencje właśnie z ubezpieczalnią, bo poczytałem jakie to mogą być koszty. No cóż, zacznę chyba się uczyć od rzeczywistego motocykla z 35kw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, że policjanci są idiotami, ale o brak znajomości z motoryzacją. W mojej okolicy nie raz nie chcieli uwierzyć, że Yamaha tzr to 50, ale rzeczywiście przez tyle lat mogło się to zmienić. Miałem na uwadze najbardziej konsekwencje właśnie z ubezpieczalnią, bo poczytałem jakie to mogą być koszty. No cóż, zacznę chyba się uczyć od rzeczywistego motocykla z 35kw.

 

Oglądałem kiedyś drogówkę i przyłapali gościa na moto, ot taka niby standard kontrola, ale chyba mieli go na celowniku /może im kiedyś nie zatrzymał się/ bo załatwili w niespodziewany sposób - nie szukali ,,dziury w całym,, czyli w sprzęcie ale sprawdzili czy szyba kasku ma homologację. Gość oczywiście jej nie miał/była za ciemna no i mandacik...

 

Gdyby doszło do kolizji ze strony kierownika tego moto to wcale nie muszą grzebać w sprzęcie, wystarczy ,,toto,, jako kamyczek do ogródka - czytaj regres...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, że policjanci są idiotami, ale o brak znajomości z motoryzacją. W mojej okolicy nie raz nie chcieli uwierzyć, że Yamaha tzr to 50, ale rzeczywiście przez tyle lat mogło się to zmienić. Miałem na uwadze najbardziej konsekwencje właśnie z ubezpieczalnią, bo poczytałem jakie to mogą być koszty. No cóż, zacznę chyba się uczyć od rzeczywistego motocykla z 35kw.

Nie pisałem do Ciebie, wydajesz mi się rozsądnym człowiekiem do którego trafia słowo czytane...a niewielu tu takich co pytają o te kwestie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o to, że policjanci są idiotami, ale o brak znajomości z motoryzacją. W mojej okolicy nie raz nie chcieli uwierzyć, że Yamaha tzr to 50, ale rzeczywiście przez tyle lat mogło się to zmienić. Miałem na uwadze najbardziej konsekwencje właśnie z ubezpieczalnią, bo poczytałem jakie to mogą być koszty. No cóż, zacznę chyba się uczyć od rzeczywistego motocykla z 35kw.

Nie musisz aż tak, ale trzeba pamiętać o dwóch dodatkowych warunkach oprócz mocy. To znaczy o mocy pierwotnej i stosunku mocy do masy. Jest kupa motocykl klasy 600 łapiąca się legalnie na a2 po zdławieniu. Niestety jednak nie są to typowo sportowe 600, czyli np. CBR600RR czy też R6.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz aż tak, ale trzeba pamiętać o dwóch dodatkowych warunkach oprócz mocy. To znaczy o mocy pierwotnej i stosunku mocy do masy. Jest kupa motocykl klasy 600 łapiąca się legalnie na a2 po zdławieniu. Niestety jednak nie są to typowo sportowe 600, czyli np. CBR600RR czy też R6.

 

Pozdr.

F.

No właśnie zawsze ciągnęło mnie do sportowego wyglądu. Zastanowię się nad Hondą 500 lub Kawasaki ninja 300 :D

Dziękuję bardzo za pomoc

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...