Skocz do zawartości

jazda po lesie


wiciu_r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kumpli zatrzymał strażnik, pogadali sobie, dostali jakieś ulotki i każdy w swoją stronę. Jak jechałem z kobitką to trafili nas. Pogadali, żeby po drogach jeździć i miłego dnia. Można? Można... Ale też można inaczej. Nie dalej jak w zeszły weekend z kobietą i kundlem na spacer poszliśmy. Z daleka już słychać, potem widać gostka na kacie. Oczywiście, jak był tuż koło nas to cała pi*da. I po chu*a to było? Psa chciał przestraszyć? Peszek, pies przyzwyczajony. Może przed dziewuchą chciał błysnąć? Też słabo, bo moja w OFFie potrafi dużo więcej niż odwinąć na prawie równej drodze. Pod każdym względem porażka ale jak ktoś się wk*rwi to lament, że ubeki, że kapusie. Mało filmików jak pół wioski z widłami już czeka na tych "co tylko przejeżdżali"? Autorzy tych dzieł jutubowych zapominają tylko pokazać godzinną orkę prawie pod oknami mieszkańców albo na ich polach. ;)

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kumpli zatrzymał strażnik, pogadali sobie, dostali jakieś ulotki i każdy w swoją stronę. Jak jechałem z kobitką to trafili nas. Pogadali, żeby po drogach jeździć i miłego dnia. Można? Można... Ale też można inaczej. Nie dalej jak w zeszły weekend z kobietą i kundlem na spacer poszliśmy. Z daleka już słychać, potem widać gostka na kacie. Oczywiście, jak był tuż koło nas to cała pi*da. I po chu*a to było? Psa chciał przestraszyć? Peszek, pies przyzwyczajony. Może przed dziewuchą chciał błysnąć? Też słabo, bo moja w OFFie potrafi dużo więcej niż odwinąć na prawie równej drodze. Pod każdym względem porażka ale jak ktoś się wk*rwi to lament, że ubeki, że kapusie. Mało filmików jak pół wioski z widłami już czeka na tych "co tylko przejeżdżali"? Autorzy tych dzieł jutubowych zapominają tylko pokazać godzinną orkę prawie pod oknami mieszkańców albo na ich polach. ;)

Dokładnie tak jak mówisz, choć czasem też jest tak, że nikomu nie przeszkadzajac ludzie maja problem i wychodza z widłami na droge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że zdarzają się oszołomy czatujące z widłami przy płocie, przez pół dnia w radosnym oczekiwaniu, może ktoś będzie przejeżdżać?

W sumie... Jakby popatrzeć na temat o sytuacji gospodarczej to debili nie brakuje. W sumie są ich miliony... :banghead:

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że zdarzają się oszołomy czatujące z widłami przy płocie, przez pół dnia w radosnym oczekiwaniu, może ktoś będzie przejeżdżać?

W sumie... Jakby popatrzeć na temat o sytuacji gospodarczej to debili nie brakuje. W sumie są ich miliony... :banghead:

Niestety zdarzają sie i tacy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
4 godziny temu, widz napisał:

Ja sobie przed wyjazdem rzucam okiem na tą mapę i kombinuję w miarę możliwości z dala od "ognisk zapalnych"

http://geoserwis.gdos.gov.pl/mapy/

Fajna sprawa, milo, ze wrzuciles. 

Non è forte chi non cade mai, ma chi cade e si rialza

               

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem ostatnio w Nadleśnictwie w sprawie pisma o wjazd do lasu. 

Zezwolenia dają w dwóch przypadkach: 

-dojazd do posiadanej ziemi rolnej

-udokumentowane badania naukowe 

Ze względu na RODO nie pozwalają montować kamer do "polowań" na zwierzaki, 

ale jest pewien niuans. Ja chcę kamerkę montować na przejściach zwierzaków przez rzeczkę i tu ta rzeczka 

należy do Wód Polskich, zdaje się plus 50cm od krawędzi skarpy i to nie podlega ich jurysdykcji. 

Poza tym jest zdaje się wolny dojazd do oznaczonych miejsc martyrologii. 

Zwykle są one oznaczone kierunkowymi tablicami, ale u mnie nie wszystkie tablice ocalały 

i można zabłądzić. Ważne, aby się wiedziało że to miejsce tam jest.  Wytłumaczenie podobno uznawane. 

Poza tym trzeba się liczyć z tym, że mandat za wjazd do lasu jest chyba obecnie passe, 

a raczej mogą polować w temacie zniszczenia ściółki bo to koszty kilkadziesiąt razy większe. 

Zgłębiam dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...