Skocz do zawartości

omcia (Opel Omega)


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne że za swoje a nie jak większość społeczeństwa w kredytach na 30 lat.

 

Quanti

 

plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss, kogo interesuje splacic musisz i tak sam, no chyba, ze dziadkowie sponsoruja !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcio ty mój słodki miłośniku najbardziej pedalskiej marki świata mam dla ciebie 2 wiadomości dobrą i zła

-złą to że wymieniłem na odpierdol się kable , nawet nic nie czyściłem bo wymiana kabli w tym aucie to dramat , ręce całe we krwi od pchania łap w to cholerne podszybie pod 15 węży i 18 kabli i wpinanie ich w cewkę której nawet nie widzisz ( niestety nie znalazłem frajera jak ty co mi to za 2 zł zrobi :( ) zresztą z nasadkami na świece nie jest lepiej na lewej głowicy zasłania jakaś listwa z kablami i krokowy , na prawej trochę dolot i węże no i chodzi na wszystkie gary ,zrobiłem 10-15km ( nie działa licznik ) i jest ok , podaje jak dobra nimfomanka na głodzie , nie wiem czy przypadek ale podoba mi się , pomalowałem czarne pasy na wioskach i zajechałem na szałas ponieważ pewno bagiety już wyjechały mnie szukać

-dobra to że naprawa może przekroczyć wartość auta bo sprzęgło się ślizga masakrycznie jak chcesz ją kopnąć do boczura z dwójki , czyli albo dwumas ( v6 benzyna ma dwumasę , każdy i 2.5 i 3l ) albo ot sprzęgło ( 500 zł luk ) albo coś z wysprzęglikiem ( dziwne jest że na 1 po strzale jara kapora jak w noc świętojańska lata temu i podaje boczurem , w trakcie jazdy uślizgu sprzęgła nie czuć nawet jak gwałtownie depniesz gaz , tylko jak ją kopniesz z 2 biegu to obrotomierz wisi , auto chwilkę ledwo jedzie a potem pachnie cięciem kątówka w kabinie , więc może być coś z sprzęgłem że za wolno odpuszcza ...) nie mniej ja jestem zdecydowany ją robić już zbieram zapasy parówek coby hajsy były bo fajnie to lata jest mega komfortowe , dobrze się prowadzi przy dużych prędkościach i na 1 biegu tak maluje czarne pasy na wioskach że kury nie niosą więc dla sebixa w sam raz :D

 

nie wiem co piekniejsze omega czy te podworko

 

ja w temat podwórka to kompletnie wbijam , jak coś mi się wali to robię a pozatym nie chce mi się :D

 

Ważne że za swoje a nie jak większość społeczeństwa w kredytach na 30 lat.

 

kurła to auto w 2007 roku kosztowało 29900 zł według faktury -fakt że miało wtedy 7 lat i starsze dupy to czują , mariolka tak patrzy patrzy , mówi no szkoda że skóry nie ma bo pozatym jest grubo :D

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi, że kiedyś za czasów kariery grizzliego zawodu wymieniałem cewkę w tym V6. Krew, pot i flaki...dostęp jak do kwiatuszka piątkowej uczennicy szkoły sióstr nazaretanek :biggrin:

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałeś mi, że kiedyś za czasów kariery grizzliego zawodu wymieniałem cewkę w tym V6. Krew, pot i flaki...dostęp jak do kwiatuszka piątkowej uczennicy szkoły sióstr nazaretanek :biggrin:

Ja tam kilka znałem Panienek ze Szkoły Sióstr Nazaretanek i dostęp był bardzo dobry a jaki temperament ........ piękne czasy :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kilka znałem Panienek ze Szkoły Sióstr Nazaretanek i dostęp był bardzo dobry a jaki temperament ........ piękne czasy :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

To chyba były te z ostatnich ławek, choć podobno najciemniej pod latarnią.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurła to auto w 2007 roku kosztowało 29900 zł według faktury -fakt że miało wtedy 7 lat i starsze dupy to czują , mariolka tak patrzy patrzy , mówi no szkoda że skóry nie ma bo pozatym jest grubo :D

przyklej tą fakturę na szybie - może jakieś z ostatnich ławek nie spojrzą na date i polecą na drogi samochód :biggrin:

 

Ja tam kilka znałem Panienek ze Szkoły Sióstr Nazaretanek i dostęp był bardzo dobry a jaki temperament ........ piękne czasy :)

ja kiedyś za namową kumpla poszedłem na pielgrzymką - też było pięknie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

4m legary się nie mieszczą na długość

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/55719371_445502359523926_2079963738449903616_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=7f6f068cf12b70c5f91ec7efd5cd1b0d&oe=5D0F6C76

 

ale ogólnie narazie jesteśmy in love , czuje się w niej jak poseł przy korycie , na 225r15 prawie flaku( ucieka coś powietrze z tych alusów ) jara kapora jak dzika świnia , na mokrym potrafi na 3 zamieść swoim wielki sexownym tyłeczkiem , jest szybka fajnie pierdzi , jedyna awaria narazie to zawiesił się wskaźnik paliwa niedawno i tak się jarałem że za pół darmo jeżdżę aż mi nie odpaliła bo wisiał sobie na 1 kresce i nagle jak nie odpaliła to rezerwa i nawet się nie podniósł i zapitalałem 2km na stacje w środku nocy z znalezioną w śmietniku butelką po wodzie mineralnej , na szczęście 1l styknął żeby ją odpalić i 3km dojechać :D

 

teraz nie mam świateł w przyczepce ale to są pierdoły , szkoda że to sprzęgło zjarane bo ma to potencjał straszliwy na dziką chłostę ale szkoda spalić dwumas bo koszty bedą

ogólnie bez kontroli trakcji to trzeba ciut uważać żeby się tym nie rozjebać , nie ma jadu bmw czy vteca ale jest cholernie mocna i chętnie memla kołami , dwa razy już zawróciłem chodź tego nie chciałem :D

 

końcówki drążków i drążek środkowy już wymieniłem , nawet poszło teraz wahacze i hamulce tył będę robił

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

…..szkoda spalić dwumas bo koszty bedą

 

 

wiocha, Andrzej, radze troszke kultury nabrać i nie obrażać bo urlopik będzie. Pzdr Klaudiusz

 

o czym ty tu pier dolisz ? jaka dwumasa, w starym trupie ? Dwumasa to sie 20 lat pozniej zaczela, to tak optymistycznie liczac ! :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiocha,

 

o czym ty tu pier dolisz ? jaka dwumasa, w starym trupie ? Dwumasa to sie 20 lat pozniej zaczela, to tak optymistycznie liczac ! :icon_mrgreen:

 

przykro mi że jak zawsze się nie znasz na niczym a pie**olisz i zaśmiecasz temat ale to w zasadzie u ciebie normalne .........jeszcze na własnej motoryzacji się nie znasz a taki prawdziwy niemiec z ciebie podobno :(

 

każde benzynowe v w omedze bfl ma niestety dwumasę , też nad tym ubolewam ale tak jest

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...