Skocz do zawartości

Yamaha Royal Star Tour de Lux


Dariow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje z wyposażeniem jak na zdjęciach i opisem poniżej: - fotele Mustang dla kierowcy i pasażera plus oparcie dla kierowcy - chromowane zbiorniczki płynów, klamki i obudowy przełączników, - dołożyłem przełącznik potrójny z Kuryakyn do dodatkowych lightbarów, dodatkowych lamp do jazdy dziennej i podświetlenia motocykla - chromowana nakładka na ssanie Kuryakyn - chromowana nakładka zbiorniczka wyrównawczego Yamaha - nakładki na pedał hamulca i zmiany biegów Kuryakyn - spacerówki z dodatkowym podparciem pięty Kuryakyn - dołożone dodatkowe deflektory - osłony rąk - dołożony wydech Peacemaker z regulowana elektrycznie głośnością, - dołożony tylny kufer z modelu Ventury plus uchwyty dla pasażera, - dodatkowe oryginalne relingi kufrów bocznych - dodatkowe światło stop - dodatkowe światło obrysówka pod kuframi - dodatkowy bagażnik na kufrze centralnym - osłona baku - fanfary - CENA BEZ NAWIGACJI Motocykl sprowadzony z USA pierwsza rejestracja w kraju 20 marzec 2012 Ja go zakupiłem w listopadzie 2012 i od tego czasu przejechałem z uśmiechem na twarzy i niezawodnością 34434 mil (55094 km) W kwietniu tego roku przy przebiegu 55920 mil (89472 km) wykonany pełny przegląd Ma dwa klucze (pasują do stacyjki i wszystkich kufrów), książkę serwisową z serwisami robionymi zgodnie ze wskazówkami Yamahy. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu telefonicznego 503 - wyświetl numer - gdybym nie odbierał proszę o SMS oddzwonię

 

https://www.otomoto.pl/oferta/yamaha-royal-star-ID6BiSu8.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

 

post-64550-0-57882400-1540121708_thumb.jpg

post-64550-0-47556800-1540121743_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...