Skocz do zawartości

Supermoto czy Soft Enduro?


Dezyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ttr600 albo xr400 ale pasażer wtedy odpada

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady.

 

A co myślicie o LC4? Rozumiem, że plecaczek nim zabiorę, jest tani jeśli chodzi o eksploatacje, ale w jakiś trudny teren nim nie wjadę?

Wcześniej skłaniałem się do DRZ400, ale michoa skutecznie mi ją obrzydził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej skłaniałem się do DRZ400, ale michoa skutecznie mi ją obrzydził ;)

3 lata śmigam na DRZecie SM. Jedyna prawdziwa wada tego motocykla to poprzedni właściciel. To co napisał michoa to oczywiście prawda, ale nie wystąpi to wszystko w jednym egzemplarzu. Dodatkowo minimalnym kosztem można zapobiec opisanym problemom, słynny loctite, osłony za chyba 100zł czy prawidłowa kontrola oleju. Napinacze to już chyba wszyscy wymienili.

Wersja E odpowiednio męczona wykańcza tłok w około 100 godzin, pozostałe to już zasada"jak dbasz, tak masz".

Jeśli o mnie chodzi to polecam sprzęta.

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-2022, CRF 250Rally 2019-2022, Tracer7 2022-..., DR650RSE 2023-..., Big-1 2024-...,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak zawsze finał taki że bier byle co byle w dobrym stanie :P

 

 

 

A co myślicie o LC4? Rozumiem, że plecaczek nim zabiorę, jest tani jeśli chodzi o eksploatacje, ale w jakiś trudny teren nim nie wjadę?

 

 

Enduro i trudny teren z plecakiem to się samo w sobie raczej wyklucza. Szkoda zdrowia... Zwłaszcza plecaka...

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmujta się taki słaby DRZ 400 S nie jest daje radę.... coś wiem, bo brat miał, Rych ma i kolega też....nie urywa ułamków sekund na torze, ale nie do tego zrobiony ...czego Michoa pewnie n ie wie ;-)

 

a Michoa, z wersją E miał po prostu pecha ;-), albo za mały budżet...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na 640 bez problemu , trasy do 100-150 km w jedną nawet dupsko nie boli , zresztą na 620 egs też nie problem

 

 

Nie wiem ile poduszek pod dupę kładłeś ale jak miałem LC4 640 SM to po "trasie" ~50 km po asfalcie tyłek tak mnie bolał jak by mnie stado murzynów dopadło. To typowy sprzęt do upalania, wstawiania na koło czy jakiś tor supermoto ale nie na dalsze przejażdżki. Kobieta raz się ze mną tym przejechała jako plecaczek do Łodzi i z powrotem, jakieś 40 km to powiedziała, że nigdy więcej. Nie powiem bo sprzęt daje super frajdę z jazdy ale wygody i komfortu totalne zero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4jku: bardziej chodzi o to, że chciałbym mieć możliwość zabrać plecaczek w las i tam sobie pojeździć w prostym terenie a czasami samemu polatać w trudniejszym. Ale z tego co wiem lc4 aż tak uniwersalny nie jest.

 

Mam wrażenie że po pierwszej takiej przejażdżce plecaczek powie sobie dość ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukam moto na długie trasy, na asfalt będzie drugie moto, teraz jest er6 a będzie jakiś turystyczny litr o sportowym zacięciu.

Poszukuje czegoś taniego w eksploatacji, czyli bez wymian tłoka itp. po kilkudziesięciu motogodzinach, co sobie poradzi w terenie a jak będzie można jeszcze polatać w 2 osoby to byłoby już super. Chcę też aby miało to homologację.

 

Jeśli nie ma czegoś co spełnia te wszystkie wymagania to trudno, plecaczek będzie ze mną robił kilometry tylko po asfalcie :P

Edytowane przez Dezyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...