Skocz do zawartości

MotoPatryk
 Udostępnij

Spawanie plastików  

  1. 1. Czy korzystałeś/korzystałaś kiedyś z usługi spawania plastików?

    • Tak
      0
    • Nie
      0
  2. 2. Co zrobisz w przypadku pęknięcia owiewki?

    • Wymienię na nową
      0
    • Oddam do naprawy
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oferuję profesjonalne spawanie, odtwarzanie elementów z tworzywa sztucznego (plastik).

Zamieszczam odnośnik do strony internetowej (w budowie) i zachęcam do jej odwiedzenia, zdjęcia z projektów będą systematycznie uzupełniane.

Jeśli macie jakieś pytania to zachęcam do kontaktu.

http://regeneracja-plastikow.pl/

 

Edytowane przez MotoPatryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wtrącić, to stronka jakaś taka mało spójna. Po pierwsze to brakuje cennika, konkretnego adresu firmy, gdzie można wysłać plastiki. Brak też mapki z dojazdem, większość ikonek poza fejsem nie działa, także wypadałoby usunąć. W zakładce kontakt tytuł zupełnie zlewa się z autem w logo. Galeria fatalna, zdjęcia w niskiej rozdzielczości, które nie pokazują jakości pracy. Brak tytułu strony, favicon i założę się, że także słów kluczowych- będzie się fatalnie

pozycjonować. Myślę, że warto nad tym popracować, bo wyraźnie upaćkałeś to sam na prędce i zupełnie nie wzbudza ona zaufania. Mam nadzieję, że robota jest bardziej profesjonalnie wykonana niż A co do ankiety, to brakuje jeszcze opcji "naprawiam sam włóknem szklanym i żywicą za 20zł" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podpowiedz. Tak jak napisałem strona jest w budowie i zwrócę uwagę na Twoje spostrzeżenia. Stronkę odpalałeś na kompie czy telefonie?

 

Co do włókna to jest jakieś rozwiązanie i po czasie będzie pękał lakier od pracy plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nic nie pęka, mam ogon sklejony w kilku miejscach. Spawanie jest fajne, gdy trzeba dokładnie, jest sporo zgłębień itp. Trochę się interesowałem tematem, jak chciałem kolektor z BMW m50 przeszczepić do m52. Niestety wychodzi dosyć drogo, także tym bardziej uważam, że powinieneś podać ceny. Domyślam się, że cenę możesz podać przynajmniej po zobaczeniu fot, ale można podać ceny "od xxx zł" albo za konkretne roboty, zaprezentowane na zdjęciach. To daje ewentualnym klientom jakiś punkt odniesienia. W innym przypadku odbierzesz wiele niepotrzebnych telefonów. Jak podajesz adres mailowy, to bardziej profesjonalnie jest, gdy jest on w domenie np kontakt@regeneracja... a z niego robisz przekierowanie na gmaila. Jeśli na stronie umieszczasz adres, to pamiętaj żeby na wordpresie zainstalować np email encoder, który sprawi, że będzie on niewidoczny dla botów. W przeciwnym razie niedługo będziesz dostawał dużo niepotrzebnych spamów. Ewentualnie formularz kontaktowy, który wymusza np podanie nr tel przez klienta, to czasem lepsze rozwiązanie. Stronę odpalałem na kompie, generalnie jeśli komuś za to płacisz więcej niż flaszkę, to zmień webmastera. Dzieciaki w technikum po kilku lekcjach mają swoje WWW lepiej ogarnięte :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...