Skocz do zawartości

Odpłatne wypożyczenie moto do sesji zdjęciowej.


Siwiszczu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!
To mój pierwszy wpis, więc bardzo proszę o wybaczenie jeśli w złym miejscu :)
W dniu 6 października 2018 roku planujemy w okolicach centrum Warszawy sesję zdjęciową. Do sesji potrzebujemy motocykla/dwóch motocykli typu bobber, cafe racer, scrambler.
Motocykle mogą być nowe (obecnie produkowane BMW nineT Scrambler, czy Triumph Bobber) ale także estetycznie wykonane wyroby własne innych marek :)
Może także zdecydujemy się na nową Africę Twin (wersja kolorowa), jeśli ktoś byłby zainteresowany.
Sesja modowa - prezentowanie ubrań.
Motocykl będzie stał w tle, ewentualnie (w ostateczności możliwa jest przejażdżka przez modela - motocyklistę na prostej drodze i dystansie ze 100 m max tylko celem wykonania zdjęć w ruchu.)
Bardzo bardzo proszę o pomoc, bez moto sesja nie ma sensu:(
Jeśli ktoś jest zainteresowany proponujemy zwrot kosztów dojazdu oraz 300 - 400 zł za 3-4 godzin.
Jeśli ktoś ma problem z transportem, możemy odebrać własnym busem.
Wszelkich innych informacji mogę udzielić, albo tutaj albo priv.
Pozdrawiam serdecznie
Maciek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze czy ów model ma PJ?

Co w przypadku gleby na moto?Kto pokrywa finansowo szkody powstałe przy ewentualnym uszkodzeniu motocykla? Bo śmiem wątpić, czy ktoś za 300-400zl zgodzi się użyczyć moto.

Popytaj w salonie BMW, czy Triumpha. Może ktoś w zamian za reklamę salonu, podrzuci testówkę.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście zapytać w ASO, czy Wam swoich sprzętów nie udostępnią. Jak mają jakieś demówki, to może by reflektowali. Zawsze to dla nich jakaś reklama a jeszcze jak jesteście skłonni odebrać i zapłacić to myślę, że temat do załatwienia. Przy odrobinie szczęścia może by się udało tak zakręcić, że odbyłoby się wszystko w ramach jazdy próbnej. Ja bym od tego zaczął. Zawsze to sprzęty nówki, wypucowane, ubezpieczone w razie czego. Warto zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym za takie piniądze nie użyczył motocykla a za żadne nie dał jeździć nieogarniętemu...nawet metra.

 

Za chwilę będziesz miał setki motocykli takich jak chcesz i modeli bez liku, w ruchu i na postoju...i za darmochę.
https://www.gentlemansride.com/rides/poland/krakow?

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Panowie.

Tak jak napisałem, jak ktoś będzie bardzo na nie, to motocykl będzie stał wyłącznie w tle.

Model będzie miał prawo jazdy rzecz jasna.

Jeśli w ciągu tych 50 metrów prostej drogi ktoś by upadł, to pokrywamy oczywiście koszty z tym związane.

Co do Triumpha to taka ciekawostka, że jak próbowałem rozeznać temat w salonie, to przekierowano mnie to brand menagera, żeby z nim omówić temat, uzgodnić zasady użycia, zrobić brief sesji, co i jak, no i wtedy się zastanowią. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest więc wypożyczenie po prostu i temat załatwiony :) Problem jest natomiast z dostępnością motocykla tego typu.

Mów wpis był podyktowany tym, że sam miałem niedawno jeszcze dość drogi nowy sprzęt i sam raczej nie widziałbym przeszkód, ale oczywiście rozumiem podejście innych.

Jeden moto juz mam (R nine T). Jakbym miał jeszcze jeden to byłoby super. Oferta więc dalej aktualna :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...