Skocz do zawartości

Gdzie znajdują się zawory w Barton Hyper 125 4T 2018


Remady96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie ukrywam, że dopiero zaczynam przygodę z mechanika motocyklową. Stąd moje pytanie, gdzie znajdują się zawory w silniku Bartona Hyper 125 i jak dostać się do magnetu. Niby prosta sprawa ale liczę na wasza pomoc. Dorzucam zdjęcia silnika. Dzięki!

post-93432-0-36097200-1536165914.jpg

post-93432-0-37639800-1536165922_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za odpowiedź? "Odpuść sobie bo popsujesz"... Jeśli Ty masz takie podejście do życia to współczuje. Jak nie spróbujesz, to się nie nauczysz. Więc proszę, daruj sobie takie komentarze. Proszę o pomoc, a nie życiowe rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie, bo popsujesz.

Dużo w tym prawdy.

 

A jak już je odnajdziesz to co zamierzasz z nimi zrobić?

Też sobie to pomyślałem.

 

Co to za odpowiedź? "Odpuść sobie bo popsujesz"... Jeśli Ty masz takie podejście do życia to współczuje. Jak nie spróbujesz, to się nie nauczysz. Więc proszę, daruj sobie takie komentarze. Proszę o pomoc, a nie życiowe rady.

Nie bulwersuj się zbędnie. To, że chcesz się uczyć to in plus ale tacy z praktyką tu wpadają bo spieprzyli ustawianie zaworów, znaków itd.

Na Twoim miejscu nie szukałbym rad przez forum a znalazł kogoś w realu co Ci pokaże i wytłumaczy. Ewentualnie YT i jakikolwiek filmik o ustawianiu zaworów w moto, o diagnostyce układu ładowania zobrazuje Ci te zagadnienia. Da Ci podstawy bo z takimi pytaniami jak zadałeś to też uważam, ze dobrze na początku się to nie skończy ponieważ nie jest to smarowanie bułki masłem a nieco bardziej złożone zagadnienie bo oprócz docelowej regulacji jest wiele pobocznych czynności niezbędnych do wykonania w tym zakresie robót a nikt tu pisać podręcznika z podstaw mechaniki nie będzie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź bardzo dobra i delikatna...

Ja tam nie jestem tak delikatny i takim zwykłem pisać, żeby wrócili do szkoły podstawowej na naukę czytania ze zrozumieniem .. Wystarczy poczytać instrukcję obsługi i książkę serwisowom...

Edytowane przez _Monter_

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...