Skocz do zawartości

Porady nie na zdrady lecz do Ducati.


Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim,mam nadzieje że jest ktoś na forum kto ma pojęcie o elektronice w Ducati i bd mi w stanie pomóc rozwikłać problem.

Tak więc;

Mam hypermotarda od niedawna 796, no i całkiem niedawno złapałem żwir pod koła i zaliczyłem niefortunnego szlifa który sprawił że owiewki przednie wymagają wymiany,to jednak nie boli aż tak bardzo, mam dylemat z licznikiem który się rozwalił, kupiłem używany nowy, tamtego zaś po glebie wywaliłem do śmieci bo nic nie wyświetlał w sobie.

I tu docieram do sedna, motocykl nie pali,nie kręci,pompa reaguje.

Licznik kupowałem na ebay'u i nie wiem czy ktoś mnie w chu*a nie zrobił i czy ten licznik nie jest od innego(inna barwa wyświetlacza) modelu ducati hyper/streeta bo tak samo do nich wyglądają.

Wie ktoś może czy jak wyrzuciłem ten org co nic nie wyświetlał ale na nim palił to zrobiłem jakiś błąd i bd trzeba jakoś kodować to wszystko?

Czy jak kupie taki sam do hypermotarda mojego(o pomarańczowej barwie podświetlenia) i wepnę to odpali?

I jeszcze jedno, czy od 1100 z 2009 2010 bd pasował? :blush:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli licznik był używany, to był sparowany z kompem i immobilizerem. Te graty w Ducati to taki komplet. Musisz podzwonić po warsztatach Ducati i popytać, kto ci wyzeruje i przypisze licznik do twojego sprzętu. W garażu przy pomocy młotka i śrubokrętu tego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź numery katalogowe odpowiednich części...Poszukaj magików od elektroniki i wyślij im zegar razem z ECU do sparowania... Parts Catalog znajdziesz tu...

 

http://www.ducati.com/services/maintenance/index.do

 

 

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...