Skocz do zawartości

Radio Harman/Kardon Electra - naprawa


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...

Gdzieś był podobny temat, ale nie mogę znaleźć, stąd mój nowy wpis.

 

Sytuacja taka:

- na postoju z wyłączonym lub załączonym silnikiem radio gra (dowolnie, radio lub CD lub muza przez AUX).

- w trakcie jazdy po, nie wiem, 10-20-30 sekundach odtwarzania, grani - następuje cisza... radio widać, że jest włączone, ale głosu brak. (na radio na CD i na AUX, tak samo).

 

Pytanie 1 - pytanie do powyższej sytuacji, jaka wg Was diagnoza ?

 

Pytanie 2 - Electra 2008, radio Harman/Kardon fabryczne z numerami jak na zdjęciu..... podobno, są różne modele radia......jaki jest mój model ?

post-81538-0-19356800-1533984545_thumb.jpg

 

Pytanie 3. - okolice Zielonej Góry - jest gdzieś elektronik, który ma pojęcie o Harleyach ?

Pytanie 4 - da się uruchomić GPS na radio ??

Pytanie 5 - facet zamontował takiego bluetooth - koszt prawie 200,-

- nie widzę na tym module przycisku do wyszukiwania, czyli wyszukiwanie jest automatcyzne... czyli moduł może być wbudowany pod maskę, schowany

- to chyba lepsze od tych wszystkich allegrowych bluetooth do AUX, bo te mają przycisk z wyszukiwaniem, wówczas moduł musi być pod ręka, czyli na wierzchu ?

- pytanie czy mamy jakieś nasze krajowe bluetooth, z automatycznym wyszukiwanie, jakieś wypróbowane moduły ???

 

Z góry dziękuję za pomoc.

LwG

Edytowane przez BubRb

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema poznaniok ;-)) co tam u Ciebie ?! ;-)))

 

w temacie - przeszperałem wuja googla...liczyłem na to, bo podobno to częsta przypadłość, że ktoś napisze: "potrzebujesz końcówkę mocy o symbolu..... "

 

W takim układzie, znowu muszę rozebrać czaszę, odkręcić radio, zdjąć górną pokrywę i odczytać symbol a potem znowu poskładać.......

 

Podobno jest tam tzw. druk wielowarstwowy.....i może być kłopot z lutowaniem...ale spoko....a może jakiś dobry elektronik ?!

 

Lech N - Co tam u Ciebie.... ?! Ela w domu ?!

Nie jedź szybciej, niż lata Twój Anioł Stróż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to końcówka mocy to jest tam problem tego typu, że scalak posiada oznaczenie i owszem, ale jest w wykonaniu specjalnym i posiada 2 nóżki wiecej od scalaka ogólnie dostępnego pod tym oznaczeniem.

Jak sie tym zajmowałam tak ze 6 lat wstecz to taki układ nie był dostepny (przynajmniej mi sie nie udało znaleźć).

 

P.S.

Udało mi się również ustalić wtedy, ze radio to posiada wieczysta gwarancję i jak się zgłosisz z niegrzebanym radiem do dealera HD przedstawiając dowód własności motocykla to wymienią Ci je na nowe.

Tak słyszałem - wtedy... zarzuciłem ten temat bo radio było grzebane... i do dziś jakos nie było okazji tego sprawdzić... czy ta gwarancja rzeczywiście działa...

Może Tobie się uda... i to potwierdzisz lub obalisz..... :cool:

"Radość z jazdy zaczyna się tam, gdzie kończy się ekonomia.''

Autoryzowany dealer S&S Cycle

site-logo-badge.png

https://harley-parts.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema poznaniok ;-)) co tam u Ciebie ?! ;-)))

 

w temacie - przeszperałem wuja googla...liczyłem na to, bo podobno to częsta przypadłość, że ktoś napisze: "potrzebujesz końcówkę mocy o symbolu..... "

 

W takim układzie, znowu muszę rozebrać czaszę, odkręcić radio, zdjąć górną pokrywę i odczytać symbol a potem znowu poskładać.......

 

Podobno jest tam tzw. druk wielowarstwowy.....i może być kłopot z lutowaniem...ale spoko....a może jakiś dobry elektronik ?!

 

Lech N - Co tam u Ciebie.... ?! Ela w domu ?!

Ela w domu i ja w domu.

 

Coś cytowanie nie wychodzi.

Tak wszyscy w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj podadac z Pawłem: https://www.olx.pl/oferta/harley-daiagnostyka-alarm-komplet-modul-hfsm-tssm-bcm-pilot-fob-hd-CID5-IDkwKWS.html#7eae6f44be;promoted , zajmuje się on radiami H-D - przestrajanie , naprawy itp. - POLECAM.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...