Jump to content
cxpeky63

Nowe Harleye....

Recommended Posts

7 godzin temu, fincher napisał:

I jestem po teście streeta 750. Odczucia dość mizerne.  Chyba popatrzę na sportstery. 

Zrobiło mi się trochę szkoda wydawać 30k+ na motocykl dlatego kreskę postawie na wysokości około 20. W tym budżecie będzie zdrowy sporciak mały bądź duży?

będzie

7 godzin temu, przemek96 napisał:

Kup sobie coś takiego, będzie miał więcej mocy, będzie lepiej skręcał i hamował, a dalej będzie H-D https://www.otomoto.pl/oferta/harley-davidson-xr-sprzedam-harley-davidson-xr1200x-ID6BXaTa.html?#gallery-open

Xr byłby idealny jako "sportowy czopek" ale w ogłoszeniach są 3 sztuki na całą Polskę. Czyli te sprzęty są tak cudowne, że nikt ich nie chce sprzedać albo nie zdobyły uznania na rynku. Nie chcę się  w aż takie egzotyki które później będzie ciężko sprzedać.

Dlatego pójdę chyba w stronę sporciaka który będzie znacznie bardziej ruchomym tematem.

Kolejną kwestią jest, że nie zależy mi na znaczku HD tylko podoba mi się sylwetka i "metalowość" tych sprzętów. Wszelkie nowe motocykle przerażają mnie ilością plastiku...

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>SV650>FZS1000>Versys650