Skocz do zawartości

Barton Blade, 200km przebiegu, wyciek


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Kupiłem Barton Blade 125 żeby nauczyć się jeździć moto i potem kupić coś większego. Chińczyk, ale podobno z jednej z lepszych fabryk. Docierałem go zgodnie z zaleceniami z forum: zamiast męczenia się na 2-4tys. obrotów jeździłem w szerszym zakresie obrotów (raczej nie przekraczałem 6k, jeśli tak to przez przypadek ;)). Oczywiście podkręcenie na chwilę, potem zaraz hamowanie silnikiem i unikanie jazdy w korkach żeby nie przegrzać. Dziś z okazji przejechanych 200km dobiłem do jakichś 7k obrotów (może trochę więcej). No i mam jakiś wyciek, chyba ze skrzyni. Ćwiczyłem trochę zmianę biegów w górę i w dół (w tą stronę oczywiście z dodaniem gazu) bez sprzęgła i szło mi bardzo dobrze. No ale może trzeba było poczekać z taki zabawami trochę. Wiem, że to wróżenie z fusów ale może ktoś napisze czego się można spodziewać?
Fotka 1:
Fotka 2:

http://images.tinypic.pl/i/00965/s1fet4zi9wig.jpg

 

R.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sprzęt na gwarancji, zapychaj na serwis. Mają to usunąć BEZPŁATNIE.

PS.

Nie chwal się tą zmianą biegów bez sprzęgła.

Można tak, nawet zdrowiej dla skrzyni umiejętnie, ale w serwisie ktoś ci powie, że wyciek ty spowodowałeś. Albo zapłacisz za naprawę gwarancyjną albo ci w ogóle zabiorą gwarancję.

 

Żużu77, R12RT '05, Cieszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Sieć serwisowa Bartona w okolicach wawy jest do d..y. Zresztą wątpię aby gdziekolwiek była sensowna przy tych cenach i chęci zarobku jeszcze na nich. Kupowałem z zamiarem serwisowania go (od samego początku czyli nawet w okresie 'gwarancji') gdzie indziej. Nawet na najbliższy czw. już umówiony jestem na 1szy przegląd w dość mocno polecanym warsztacie. A w międzyczasie taka niespodzianka dzisiaj wyskoczyła. Więc podjadę w czw tak jak byłem umówiony i jak chłopaki powiedzą ile wyjdzie mi zrobienie tego u nich to zdecyduję czy będę walczył z naprawą gwarancyjną. Oczywiście mam nadzieję, że to będzie kwestia wspomnianej śrubki ;)

Wiem, że zaraz zaczną się posty typu - było kupić Honde czy Yamahe. No pewnie... Ale nie chciałem wydawać na 'tymczasowe' moto kilkunastu kawałków (używane odpadają) po to żeby za rok (max. dwa) sprzedać. Chociaż może było i tak zrobić. Sam już nie wiem.

 

Oczywiście jakby ktoś coś chciał dorzucić dalej to zapraszam ;)

 

R.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze kojarzę to kranika zapomniałem zakręcić (pierwszy raz) i przez kilka dni stał z otwartym. Potem była jazda (czy przed nią już coś wyciekło to nie wiem), po której zauważyłem ten wyciek. Może to być tego wina?

 

R.

Edytowane przez rafmart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...