Jump to content
Visuz

Chyba...

Recommended Posts

2 minutes ago, Januszm said:

Nie wmawiaj mi czegoś, czego nie czynię. Nie obchodzi mnie kto co robi jeśli mi nie szkodzi.

No jak nie szkodzi, przecież cię spowalniają te ci*y zasrane, a maczo nie może jechać wolno 😆. No ale na szczęście w ogóle cię to nie kłuje!

Why... So... Serious

6 godzin temu, _Monter_ napisał:

Ta wieczna przezajebistość i tylko moje jest super i tylko ja robię dobrze...reszta to pedały, niepełnosprawni i debile...ech.

Uwielbiam trolować takich januszy jak nasz król Bristolu 🙂

Nie wyprzedzam lecz siadam im na koło. Słyszą, że za nimi ktoś jedzie lecz nie wiedzą, że ze wspomaganiem (prąd jest cichy).  Oczywiście janusze przyspieszają żeby nie dać się wyprzedzić, żeby tylko nie pokazać się słabiakiem. 🙂

Ja trzymam się zaraz za nimi jakbym miał ich lada moment wyprzedzić. Oczywiście reakcją januszy jest dalsze przyspieszanie, a ja wciąż cierpliwie czekam. Gdy już widzę, że januszy zalewa pot i sapią jak lokomotywy, czekam jeszcze tylko na jakiś odcinek pod górkę i wtedy włączam wspomaganie na ful i biorę ich w mgnieniu oka. Są tak wykończeni i oszołomieni, że często nawet nie orientują się, że jadę na elektryku. Trzeba zobaczyć miny tych januszy. Polecam, przednia zabawa. 🙂    

57 minut temu, Visuz napisał:

Nie wyprzedzam lecz siadam im na koło. Słyszą, że za nimi ktoś jedzie lecz nie wiedzą, że ze wspomaganiem (prąd jest cichy).  Oczywiście janusze przyspieszają żeby nie dać się wyprzedzić, żeby tylko nie pokazać się słabiakiem. 🙂

Ja trzymam się zaraz za nimi jakbym miał ich lada moment wyprzedzić. Oczywiście reakcją januszy jest dalsze przyspieszanie, a ja wciąż cierpliwie czekam. Gdy już widzę, że januszy zalewa pot i sapią jak lokomotywy, czekam jeszcze tylko na jakiś odcinek pod górkę i wtedy włączam wspomaganie na ful i biorę ich w mgnieniu oka. Są tak wykończeni i oszołomieni, że często nawet nie orientują się, że jadę na elektryku. Trzeba zobaczyć miny tych januszy. Polecam, przednia zabawa. 🙂    

Cieszę się twoją satysfakcją 😁 

Tylko dla mnie, to jest jak bycie sportowcem na dopingu 😄

Ha ha ha, no tak, ale najzabawniejsi są ci na przepisowych elektrykach jak im się wspomaganie wyłącza.

Ups, się czy to wysłało?

• Haha 1

4 minuty temu, Januszm napisał:

Tylko dla mnie, to jest jak bycie sportowcem na dopingu 😄

Ani mnie to grzeje, ani ziębi. 🙂

Od czasu studiów trzymam sobie w szufladzie liczniki z moich poprzednich rowerów i jeśli dodam przebiegi na nich to spokojnie wychodzi 40tys. km.

To znaczy, że na rowerach napędzanych tylko siłą moich mięśni przejechałem dystans taki sam jakbym okrążył naszą planetę. Ja już nie muszę nikomu nic udowadniać. 🙂

Niemniej życzę ci powodzenia w udowadnianiu jaki jesteś zajebisty. 🙂

A ja uważam, że rower, to jest rower, a nie jakiś elektrycznie wspomagany wynalazek na pedały. Dwa koła, pedały, dobry tarczowy hamulec , łańcuch z przerzutkami, w pizdę i na gaz, żeby się zmęczyć i nabrać kondycji. Sama przyjemność.  Dlatego elektrycznym rowerom mówię kategorycznie NIE.

Z przemyśleń własnych, do tego spoconych.

I tu się zgadzam z Januszem.

Od dawania adrenaliny są motki.

• Upvote 1

Godzinę temu, Visuz napisał:

Twoja zajebistość panie magistrze, nie zna granic...

1 minutę temu, grizzli napisał:

A ja uważam, że rower, to jest rower, a nie jakiś elektrycznie wspomagany wynalazek na pedały. Dwa koła, pedały, dobry tarczowy hamulec , łańcuch z przerzutkami, w pizdę i na gaz, żeby się zmęczyć i nabrać kondycji. Sama przyjemność.  Dlatego elektrycznym rowerom mówię kategorycznie NIE.

Z przemyśleń własnych, do tego spoconych.

Popieram. Mało tego, uważam, że elektryki, (rowery, hulajnogi) , powinny być zakazane do jazdy w mieście i po ścieżkach rowerowych. Wystarczy już samych tych pojebów, jeżdżących na zwykłych rowerach po mieście. Oczywiście, nie wszystkich ale kto się porusza po duzym mieście, typu Kraków, Wrocław , Poznań i innych, wie o czym piszę. Ograniczenie prędkości do góra 20km/h to obowiązek. Powyżej karane jak za przestępstwo a nie zdarzenie, wykroczenie.

• Upvote 2

A ja bym elektrycznych dopuścił do ruchu niech się ze skuterami pościgają albo zrobić dla nich tory obok jak rynny snowbordowe

Edited by Leśnik5
  • Upvote 1

Na pohybel rowerom, hulajnogom, motocyklom, skuterom,busom, tirom i samochodom... i ludziom.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

2 minuty temu, _Monter_ napisał:

Na pohybel rowerom, hulajnogom, motocyklom, skuterom,busom, tirom i samochodom... i ludziom.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

nie histeryzuj...

32 minuty temu, grizzli napisał:

Dlatego elektrycznym rowerom mówię kategorycznie NIE.

Przypuszczam, że ci których strolowałem w opisany powyżej sposób nabrali podobnych przekonań. 🙂  Cóż, zatem zakrzyknijcie razem "NIE" może wam to pomoże jeszcze bardziej się spocić. 🙂 

3 godziny temu, Limo napisał:

No jak nie szkodzi, przecież cię spowalniają te ci*y zasrane, a maczo nie może jechać wolno 😆. No ale na szczęście w ogóle cię to nie kłuje!

Oni są urozmaiceniem mojej jazdy, robią za pionki na torze przeszkód, dzięki nim jazda nie jest nudna 😄

Godzinę temu, Visuz napisał:

Od czasu studiów trzymam sobie w szufladzie liczniki z moich poprzednich rowerów i jeśli dodam przebiegi na nich to spokojnie wychodzi 40tys. km.

Nie chwal się 😄

I chyba nie chciał byś wiedzieć co myślą o tobie, ci wyprzedzani przez ciebie na klasycznych rowerach 🤣🤣🤣

• Downvote 1

12 godzin temu, jonaszko napisał:

Wystarczy już samych tych pojebów, jeżdżących na zwykłych rowerach po mieście. Oczywiście, nie wszystkich ale kto się porusza po duzym mieście, typu Kraków, Wrocław , Poznań i innych, wie o czym piszę. Ograniczenie prędkości do góra 20km/h to obowiązek. Powyżej karane jak za przestępstwo a nie zdarzenie, wykroczenie.

Się zgadzam, tylko nie rozumiem dlaczego ominąłeś pojebów w samochodach i na motocyklach?

Szczerze bawi mnie jaką napinkę mają co niektórzy na to, kto czym sobie jeździ.

Audi Sport

47 minut temu, Tommo napisał:

Szczerze bawi mnie jaką napinkę mają co niektórzy na to, kto czym sobie jeździ.

A ja się, Tomku, nie napinam, ale na elektryka wsadzić się nie dam!!! Ja zwykłym rowerem jeżdżę od wojny...