Jump to content
Visuz

Chyba...

Recommended Posts

3 godziny temu, kakmar napisał:

To się bardzo łatwo liczy, jak się wie czego chce.

Mówisz o teorii, ja pytam o praktykę. Przykłady elektrycznych samochodów eksploatowanych np. zimą pokazują duże dysproporcje.

U mnie górek nie ma. Jeździł bym nim do pracy ok 3 km ale po duktach leśnych. Wszystko to wskazuje na brak sensu dużej baterii. Ale często wypadamy na weekendy, do rodziny na mazury, w góry też i będąc w hotelu czy pensjonacie z ograniczonym dostępem do zasilania, duża bateria może być zbawieniem. Chciałbym mieć rower półwyczynowy z fajnym zawiasem, żeby adrenaline uwolnić 😄

Blokady podejrzewam każdy z czasem wywala, bo to bzdura jakaś.

Edited by Tommo

Audi Sport

Tak oczywiście, mam tylko 2 elektryczne rowery, drugi złożyłem, po przemyśleniu do czego mi to właściwie ma służyć. Myślę też o 3. I możesz nie wierzyć ale baterie prosto jest dobrać jak się wie czego się chce.
A w zimę mało jeżdżę bo zimno ciemno i pada.

Ups, się czy to wysłało?

Może  i prosto ale kosztują od wuja więc lepiej wcześniej wiedzieć co się kupuje.

Audi Sport

Elektryk na 3km? To gdzie ten ruch o którym lekarz wspominał? 😄

• Haha 1

Why... So... Serious

13 godzin temu, Limo napisał:

Elektryk na 3km? To gdzie ten ruch o którym lekarz wspominał? 😄

Jak teraz jest samochód, to będzie progres czy nie?

A że jest spora różnica poziomów, to trzeba brać elektryka co by zbyt hardcorowo nie było.

Audi Sport

2 godziny temu, Tommo napisał:

... co by zbyt hardcorowo nie było.

Aż z ciekawości sobie włączyłem NMT na geoportalu... maksymalne przewyższenie jakie znalazłem to 30 metrów. Paaaanie, toż to 10 piętro... czysty hardkor 🙂

Ale to ściana jest...na krótkim odcinku. Droga asfaltowa idzie łagodnie a parkiem i przez lasek stromo panie...

Audi Sport

1 godzinę temu, Tommo napisał:

Ale to ściana jest...na krótkim odcinku. Droga asfaltowa idzie łagodnie a parkiem i przez lasek stromo panie...

Do tego nie potrzeba roweru za 25 tysięcy...mam taki za 4 z 250W i 11 Ah i radochę mi sprawia niemiłosierną i wystarcza absolutnie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Monter co to za model? Masz fotę? 

Audi Sport

7 hours ago, Tommo said:

Jak teraz jest samochód, to będzie progres czy nie?

A że jest spora różnica poziomów, to trzeba brać elektryka co by zbyt hardcorowo nie było.

Ja jeżdżę zwykłym do pracy 10km w jedną i to jest za mało żeby mówić jakiejś sensownej aktywności fizycznej. Tak że nie łudź się że się wykpisz hajsem 🙂

Why... So... Serious

Godzinę temu, _Monter_ napisał:

Dziękuję.

Hm, to jak nazwać, normalny, zwykły rower? Taki co daje zwykłe poczucie bycia rowerzystą a nie pedalistą, robiącym ileś tam km i się tym chwalenie. No wiem, trzeba się czymś pochwalić na fb czy innym czytadle. Tak, wiem, teraz czym bardziej czubaty, tym lepszy i fajniejszy. To tak ogólne przemyślenia mi się nasunęły.

Kuźwa Geje jedne ja SE kupiłem na alegro Ukrainę i ostatnio prawie mojemu synowi pokazałem jak się zdobywa premie górskie .....koło nie wytrzymało ale siodełkiem machałem niczym Czesław L