Skocz do zawartości

Suzuki VL 1500 dekompresatory ,ustwienie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z dekompresatorami a raczej z odpalaniem.Czasem odpala 5 razy pod rzad a czasem nie ma siły zakręcić.

1.Jak ustawić krzywkę w przednim cylindrze ,rysunek z instrukcji podaje luz 6mm (D)(Mam rozumieć ze to luz na elektromagnesie?) Jeśli tak ustawie to krzywki ledwo co się podnoszą.

Jeśli ustawie, ze luzu na na elektromagnesie praktycznie nie ma, podnoszą się wyżej ale nie zauważyłem żeby motocykl odpalał łatwiej.


Myślałem że problem lezy w zlej regulacji linek ale linko chodzą leciutko nic nie haczy a czy elektro magnes jest odłączony czy nie motocykl pali tak samo.

Dopiero po wykręceniu świec rozrusznik kreci wesoło bez żadnych oporów.

Akumulator to nowy motobatt MBTX16U

Wiec pytanie na początek, jaki powinie być luz na elektromagnesie?(Teraz ustawiłem praktycznie bez żadnego luzu ,na filmikach w necie widzie, ze niektórzy mają te linki praktycznie wiszące a inni naciągnięte jak struny.

2.Czy może ktoś komu lekko odpala sprawdzić palcem u siebie czy jakiś luz występuje NA ELEKTROMAGNESIE, góra -dół

ps.posiłkowałem sie tym poradnikiem http://www.moccsplace.com/images/decomp/decomp.htm ale niewiele wniósł .Po odłączeniu przewodów świec nie widzę różnicy w łatwości odpalenie czy z dekompresatorami czy bez.

ps2.Czy ktoś kto dobrze zna angielski mógłby mi przetłumaczyć po polsku opis nad rysunkiem .

 

post-23600-0-12869000-1526466166_thumb.jpg

Gilera Eaglet, HondA Cbr 125,Piaggio 125,Kawasaki EN 500,Honda Deauville 650,Kawasaki El 250,Suzuki VL 800, Yamaha FZ 6 S2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...