Skocz do zawartości

Trzeci motocykl, typowo użytkowy na dojazdy do pracy 125cm3 4t


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do kupna mojego pierwszego motocykla , który będzie głównie jak w temacie na dojazdy do pracy ale również na jakieś niedalekie trasy. Jestem niewysoką osobą (około 170 cm i 65 kg wagi) i szukam motocykla na którym nie będę musiał być zbytnio nachylony. Szukam raczej czegoś na więcej sezonów a więc sprzętu mało awaryjnego i przekraczającego prędkość ponad 80km/h. Myślałem nad Kymco Zing II 125 ale kilka osób powiedziało że nie jest wart swojej ceny. Co powiedzie również np. o Junaku M11 lub M12 albo 125RS Ogólnie interesują mnie choppery lub szosowo-turystyczne/naked-y. Budżet jaki chce przeznaczyć to około 9 tyś zł.

 

Jeżeli chcesz bez problem przekraczać 80 km/h to proponował bym powyżej 125cc motocykle. Osiągnięcie takiej prędkości dla maszyn 125 poj. jest już dla niektórych dosyć ciężkie i może być szczytem możliwości. Kolejna sprawa że te 80 będzie już dosyć mało dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz bez problem przekraczać 80 km/h to proponował bym powyżej 125cc motocykle. Osiągnięcie takiej prędkości dla maszyn 125 poj. jest już dla niektórych dosyć ciężkie i może być szczytem możliwości. Kolejna sprawa że te 80 będzie już dosyć mało dynamiczne.

Raczysz Kolego żartować ... Chyba, że myślałeś o 110 - 120.... To już racja....

 

Do pytającego - musisz szukać czegoś co ma moc jak najbardziej zbliżoną do nieszczęsnych 15 koni... Żeby u nas były bezstresowo to zaproponował bym Hyosunga GT ... Niestety został tylko import, a jeżeli nie masz obycia mechanicznego - to nie radzę brać.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do kupna mojego pierwszego motocykla , który będzie głównie jak w temacie na dojazdy do pracy ale również na jakieś niedalekie trasy. Jestem niewysoką osobą (około 170 cm i 65 kg wagi) i szukam motocykla na którym nie będę musiał być zbytnio nachylony. Szukam raczej czegoś na więcej sezonów a więc sprzętu mało awaryjnego i przekraczającego prędkość ponad 80km/h. Myślałem nad Kymco Zing II 125 ale kilka osób powiedziało że nie jest wart swojej ceny. Co powiedzie również np. o Junaku M11 lub M12 albo 125RS Ogólnie interesują mnie choppery lub szosowo-turystyczne/naked-y. Budżet jaki chce przeznaczyć to około 9 tyś zł.[/size]

 

Ja bym brał hondę varadero 125. Spokojnie spełni Twoje oczekiwania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No małe wiaderko to fajny motUr, tylko ciężko o dobry egzemplarz i cenę niesamowicie trzymają ;-)

A miałem o niej napisać...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...