Skocz do zawartości

Kombi za 7 tysięcy


Songo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie urządzenie z 2003.

Profilaktycznie zajrzyj pod zbiornik płynu wyrównawczego jak wygląda tam blacha.

Drugi punkt do weryfikacji to górne gniazda tylnych sprężyn w podłużnicach.

Jak masz chwile czasu i cierpliwość to zdejmij plastikowe listwy na progach i obejrzyj co tam się dzieje. Będziesz musiał pewnie dokupić potem plastikowe spinki do zamontowania (5-7 zł/szt) bo pękają przy demontażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra tak w temacie, co powiecie o Golfie 4 ? Czasami kosztują kolo 8 - 10 tys za 15 latka ..warto tyle placic za gofra ? Mialem brac dzisiaj jednego z 2002 za 7 , ale mi uciekl , mimo umowy ze biore na 100%...moze to dobry znak ? z tym ze raczej hatback a nie kombi.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tak w temacie, co powiecie o Golfie 4 ? Czasami kosztują kolo 8 - 10 tys za 15 latka ..warto tyle placic za gofra ? Mialem brac dzisiaj jednego z 2002 za 7 , ale mi uciekl , mimo umowy ze biore na 100%...moze to dobry znak ? z tym ze raczej hatback a nie kombi.

Jak nie ma rudzielca i silnik inny niż 1,4 to ino brać:D A czy kombi czy hatchback to już zależy do czego potrzebujesz, ja brałbym kombi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z golfów można się śmiać, ale prawda taka że do VI gen. wybierając proste silniki i bezwypadkowe modele ma się bezproblemową furę.

Wysokie ceny z dupy się nie biorą, a ładne golfy, passaty itd w normalnych pieniądzach idą jak ciepłe bułki nie ważne czy 10 czy 20 letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...