Skocz do zawartości

Szukam kogoś z Suzuki GSR 750 LUBLIN


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam kogoś kto ma Suzuki GSR 750 w Lublinie,

Zamierzam kupić taki motor ,a że to będzie pierwszy motor chciałbym się z kimś spotkać pogadać , może nawet da sie przymierzyć czy nie za duży rozmiarowo dla mnie. W lubelskim praktycznie nikt nie sprzedaje a pojechać po motor 200km i żeby sie okazało ze za duży to wyszło by co najmniej średnio :)

W lublinie podjadę pod wskazane miejsce, właściciel nawet nie musi się ruszać z miejsca :)

Za poświęcony mi czas stawiam flaszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej przejechać się do salonu i przymierzyć do GSX-S750? W Lublinie chyba macie salon Suzuki. To jest niemal ten sam sprzęt co GSR-750. Pewnie mają też komis przy salonie więc odrobina szczęścia i może się uda tam znaleźć GSR-750 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi to przeszło przez myśl ale domyślam się ze tam usłyszę wszystko to co chce słyszeć o tym motorze :) ale zajadę zobaczę bo salon suzuki mamy :)



Mieli gsxr 1000 kawał motoru duzo za duzy gabarytowo dla mnie , mam nadzieje ze 750 bedzie sporo mniejsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zaskoczę ale GSR 750 jest jeszcze większy ;) Domyślam się, że nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z 2 kółkami i stąd takie zaskoczenie gabarytami GSX-R 1000, który jest motocyklem sportowym a co za tym idzie, mniejszym niż motocykle turystyczne.

Przemyśl też dobrze czy ponad 100 konny motocykl na pierwszy sprzęt to dobry wybór. Wg mnie to średni wybór, już lepiej zejść na GSR 600. Ewentualnie Gladius, 76 KM ale znowu w układzie V i charakterystyka tego silnika jest dość nieprzyjazna dla nowicjuszy (dość mocny dół).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem kilka lat na yamaha tzr belgarda 125 ale to był mały sprzęt, liczę na to ze przez plastiki gsxr 1000 wydawał sie taki duzy"masywny" bo na wysokość był ok :)

ale chyba faktycznie chyba lepiej zacząć od czegoś mniejszego np yamaha xj6/ lub honda cb600f ( ale ona ma widlasty silnik)?

 

moge tu wrzucic linki z olx /allegro to bym pokazał co znalazlem?

Edytowane przez Rafkaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki można wrzucać, to nie forum handlarzy, że zaraz będą z siekierami ganiać ;)

XJ6 to mega pozytywny motocykl, poleciłem go już niejednej osobie i naprawdę można być z niego zadowolonym. Jeździłem nim sporo razy, nawet zdarzyły się ze 3 dłuższe trasy (>300km) i miło go wspominam. Przede wszystkim silnik i jego zestrojenie. 600ccm, które moc osiągają przy ~10 000 obrotów znane są z tego, że tam poniżej 5000 obrotów to nie ma czego szukać a dopiero po wkręceniu go na obroty jest ten strzał mocy. W XJ jest ten myk, że tym da się jeździć w całym zakresie obrotów.

 

CBF600 ma rzędowy silnik ale jest dość ostra i narwana wg mnie, niektórzy to biorą na pierwszy sprzęt i żyją ale ja bym jednak proponował coś o 20 - 30 KM słabszego. Z drugiej strony, skoro na TZR coś tam latałeś to możesz zaryzykować ze 100 konnymi maszynami. Ja po 20 latach na mocnych sprzętach jak na razie zszedłem na poziom 48 KM :P Co prawda w garażu stoi jeszcze 80 KM, którym w tym sezonie może ze 100 km zrobiłem, na co dzień jednak wsiadam na tego słabszego piździka, którym nakręciłem w tym roku jakieś 1200 km :)

Edytowane przez Qadrat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzieki bardzo za pomoc, na razie chyba wezmę cos mniejszego ok 600, ten xj6 juz mi poleca kilka osób.

 

Nad tym sie zastanawiam co prawda po małym szlifie ale to go chyba nie dyskwalifikuje? Jak go jakiś mechanik obejrzy przed zakupem

 

https://www.olx.pl/oferta/yamaha-xj-6-CID5-IDtOBHz.html#77ed2e82b2

 

lub

drugi honda cb 600f ( co prawda te lusterka złote trochę obciachowe ale bym sobie zmienił z czasem)

http://allegro.pl/honda-cb-600f-i7272372915.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...