Skocz do zawartości

Co kupić powracając na 2oo?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak chcesz tanie w eksploatacji, niezniszczalne, mało palące i dobre dla twojego wzrostu to pomyśl nie o K12 (bo jest drogie w serwisie) ale o R 1150.

Boxer, mało pali, z rozrządu tylko regulacja, suche sprzęgło, pancerna skrzynia, wał i przekładnia główna lepszej konstrukcji jak w 1200...

 

Żużu77, R12RT '05, Cieszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tanie w eksploatacji, niezniszczalne, mało palące i dobre dla twojego wzrostu to pomyśl nie o K12 (bo jest drogie w serwisie) ale o R 1150.

Boxer, mało pali, z rozrządu tylko regulacja, suche sprzęgło, pancerna skrzynia, wał i przekładnia główna lepszej konstrukcji jak w 1200...

 

Żużu77, R12RT '05, Cieszyn

 

Zgadza się. Jeździłem kilka sezonów 1150 RT, sprzedałem z przebiegiem około 125 tys km. Rozrząd? Nawet palcem nie dotykałem. Spalanie w trasie z full bagażem (3 pełne kufry i rolka 50 litrów z tyłu) do 5,5 litra /100 km przy normalnej jeździe. Pilnować jedynie oleju i zaworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się w ogóle nie zastanawiał nad wyborem jeśli moto ma być użytkowane jako turystyk. K1200GT nadaje się do tego zdecydowanie lepiej. Zakładam jednak, że za te same pieniądze CBF1000 będzie dużo młodsze a tym samym z mniejszym przebiegiem. Poza tym tak jak ktoś wyżej wspomniał CBF zapewne tańsza w eksploatacji. To praktycznie jedyne atuty CBF. Nie myślałeś nad FJR albo kawą GTR?

 

Pozdr.

F.

GTR spoko fajny sprzęt. Ja osobiście mając 5 cm mniej potrzebowałem tylko zmiany szyby. Seria, jak by jej nie ustawić, powodowała w trasie nieznośny huragan i chęć popełnienia seppuku ;)

Ale po zmianie i dodaniu deflektora sprzęt perfekcja... Tutaj początki seryjne:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/e4a4bd80992c00f3

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTR spoko fajny sprzęt. Ja osobiście mając 5 cm mniej potrzebowałem tylko zmiany szyby. Seria, jak by jej nie ustawić, powodowała w trasie nieznośny huragan i chęć popełnienia seppuku ;)

Ale po zmianie i dodaniu deflektora sprzęt perfekcja.

Moge tylko potwierdzic ta wypowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki gabaryt masz?

Bo ja praktycznie taki jak Kolega... i ten motocykl jest bardzo wygodny...

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTRa zrobilem juz w jednym kawalku okolo 1400 km ,oczywiscie z malymi przerwami na zatankowanie itp.Przecietnie 10min przerwy.Po dotarciu na miejsce i rozbiciu namiotu tj.okolo 1 godz. zrobilem sobie jeszcze wycieczke turystycznokrajoznawcza po Mazurach , tak ze ja nie moge powiedziec ze ten sprzet jest niewygodny.

Edytowane przez Taurus 61
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest... ja z Kobitą robiłem trasy po tysiąc dziennie (ponad) i jakoś ani ona, ani ja nie narzekaliśmy na niego... Szczególnie jak kufer z tyłu był przypięty i nie musiała mi wisieć na plecach ;).

Mówię, jak nie lubię kredensów, tak GTR mi strasznie odpowiadał.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...