Skocz do zawartości

Nie działają biegi w Romet WS 50


mateuszplex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem, jechałem dzisiaj na 4 biegu normalnie i skręcałem na skrzyżowaniu i chciałem zmienić bieg z 4 na 3 i bardzo ciężko wszedł (wiadomo, ze używałem sprzęgła) potem jak chciałem sie zatrzymać to chciałem zredukować na luz i nie dało się do 2 doszło i koniec, a nie chciałem na siłę pchać i jak dojechałem do domu, myślałem ze może odkręciło się śmigiełko od biegów, ale jest okej i nie wiem, czy jutro dzwonić do sklepu bo motorek jest na gwarancji, czy może zadzwonić do mechanika jest u nas w okolicy dobry serwis mobilny, który zabiera motorki i naprawia, bo jak znam życie sklep będzie go z 2 tygodnie trzymać albo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancję to rozwiązanie jest proste. Nie wiem skąd pomysły na oddawanie sprzętu na gwarancji poza serwis.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancję to rozwiązanie jest proste. Nie wiem skąd pomysły na oddawanie sprzętu na gwarancji poza serwis.

Ok, a może jesteś w stanie mniej więcej z doświadczenia powiedzieć czy to coś poważnego? Przejechałem nim 200 km i już awaria skrzyni nie za ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na gwarancje jeśli taką masz. Te motki przychodzą z Chin w kartonach i ich sprawność zależy od

gościa, który je tu składał. Jedno z moich motek, Romet ADV 125 był składany u Pingwina w Legnicy

i przyznam, że czoła chylę bo od 2 lat nie mam się do czego przyczepić.

Osobiście podejrzewam stan i jakość oleju. Ale nie martw się, że to chinol.

Nie wiem czy jeszcze, ale chyba małe pojemności jako ostatnia Gilera rzeźbiła w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj na gwarancje jeśli taką masz. Te motki przychodzą z Chin w kartonach i ich sprawność zależy od

gościa, który je tu składał. Jedno z moich motek, Romet ADV 125 był składany u Pingwina w Legnicy

i przyznam, że czoła chylę bo od 2 lat nie mam się do czego przyczepić.

Osobiście podejrzewam stan i jakość oleju. Ale nie martw się, że to chinol.

Nie wiem czy jeszcze, ale chyba małe pojemności jako ostatnia Gilera rzeźbiła w Europie.

No nic jutro zadzwonię do sklepu i niech przyjadą po niego. Mam nadzieje, ze już się nie zepsuje nic w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...