Skocz do zawartości

Aprilia rs 50 jako motorower dla początkującego, ogłoszenie


dawciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar jechać z tatą na oględziny apki po remoncie za kilka dni, co myślicie po zdjęciach i opisie? Oraz na co najbardziej zwrócić uwagę przy oględzinach?

link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/aprilia-rs-50-po-remoncie-CID5-IDrFNY9.html

Za wszelaką pomoc bardzo dziękuje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dozownik odpiety paliwo lejemy bezpośrednio do baku.

 

Czyli co, mieszankę bezpośrednio? W sumie nie jest to złe rozwiązanie, ale trzeba zadbać

i po swojemu dobrze dobrać skład. Trochę drogie części jak na 50ccm, ale fun będzie.

Błędy ortograficzne w opisie sugerują młody wiek sprzedającego, więc do sprawdzenia na miejscu wszystko, z prostymi kołami włącznie.

Wydrukuj sobie cenę z alledrogo wszystkich części eksploatacyjnych, hamulce, sprzęgło itp., wyszukaj wszystko do czego można się przyczepić

i śmiało to kup za 2500zł.

 

Wiem, że to maluch, ale tez zaczynałem od 50ccm.

 

Przeczytaj to, daj sobie czas na sprawdzenie i śmiało do przodu.

 

http://motormania.com.pl/porady/warsztat/co-sprawdzac-przy-zakupie-motocykla-przeglad-i-jazda-testowa-krok-po-kroku/

Edytowane przez wiciu_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę a i tak dozownik odpięty bo często lubi się zatykać a wiadomo co później może się stać. Z tego co mi wiadomo sprzedawca ma 16/17 lat, co po opisie nie trudno było się domyśleć. Najbardziej boję się tylko tego że jednak może być coś z silnikiem nie tak a po zakupie moto nie będzie mnie już stać na nic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę z tatą i możliwe z jego kolegą który jakieś pojęcie w mechanice jeśli będzie miał czas. Na kask i ciuchy rodzice mi dołożą ale na motorower sam ciężko zbierałem przez prawie 3 lata, dlatego nie chcę moich ciężko zdobytych pieniędzy wpakować w coś w co będę musiał drugie tyle wpakować po miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...