Skocz do zawartości

Forumowo zaręczynowo


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Limo napisał:

Schemat jest ten sam od lat, rejestrują się na wiosnę, znajdują frajera i na tym się kończy ich aktywność. Zobaczysz 🙂

Dobra.... 

Ale co z tymi "frajerami", bo rozumiem, że "oni" raczej dłużej egzystujący na tym forum... też znikają?

Jeśli tak, bo zostali "usidleni" to pół biedy. Niech im się wiedzie... 😉

Ale co jeśli "nie wyszło" i wstyd nie pozwala im wrócić i pisać? To by już była lipa na maksa....

Jak jest prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestruja sie ponownie, pod innym nick'iem ! 🤣

 

🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten "frajer" jestem na forum codziennie, od praktycznie 12 lat. Rejwenowa jest rzadko, ale wie wszystko co się dzieje, a jak ją zaciekawi jakiś temat to czyta... Poznałem tu dużo ciekawych ludzi, w realu także. Z wieloma utrzymuję kontakt, nawet z tymi których nie ma już na forum.  Ja zostaję dopóki forum będzie istniało...  Ślub w czerwcu w przyszłym roku...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten "frajer" jestem na forum codziennie, od praktycznie 12 lat. Rejwenowa jest rzadko, ale wie wszystko co się dzieje, a jak ją zaciekawi jakiś temat to czyta... Poznałem tu dużo ciekawych ludzi, w realu także. Z wieloma utrzymuję kontakt, nawet z tymi których nie ma już na forum.  Ja zostaję dopóki forum będzie istniało...  Ślub w czerwcu w przyszłym roku...  
No i to jest dobra wiadomość! W końcu! :-D
Bardzo się cieszę, że wszystko w tej sprawie przebiega prawidłowo i również dołączam się do gratulacji. :-D
Super!

Normalnie petarda... :-D

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Rejestruja sie ponownie, pod innym nick'iem ! 
 

Czyli coś je tutaj jednak przyciąga. Pytanie czy nie ma tutaj czegoś co by je odpychało... :-\

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, moogoom napisał:

Bardzo się cieszę, że wszystko w tej sprawie przebiega prawidłowo i również dołączam się do gratulacji. 😄


Czyli coś je tutaj jednak przyciąga. Pytanie czy nie ma tutaj czegoś co by je odpychało...
 

Dzięki 😉

 

8 minut temu, jonaszko napisał:

Czyli forum, może się czuć zaproszenie..
 

Zastanowię się 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu ..... Czerwiec 2021?!?! Duze ryzyko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
E... Dla czego.... ?
"Oczko" jest to i szczęście w tym związku będzie... :-D

Wg mnie to dobra wróżba.
Najlepiej gdyby to było 20/21 Czerwca. Do tego jest jeszcze nic świętojańska i przesilenie letnie.

Na takim weselu to się będzie działo.... :-P

Wysłane z telefonu przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KLAUDIUSZ napisał:

 


Aaaaa czyli Ty tak odwlekasz ..... nieładnie, nieładnie emoji41.pngemoji1787.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dokładnie... co się odwlecze to... jak nie domkniesz teraz tego tematu, to będzie miał ci kto wpiep**ć.

Cała ekipa wpadnie, wiec raczej się szykuj do weselicha i swojej ukochanej to okaż poprzez zamówienie alkoholu na imprezę. W ilości nie do obalenia...

Rachunek możesz nam też zeskanować i wrzucić na forum. Będziemy mniej nerwowo reagować... 😄

Ja bym nie zwlekał. Słowo się rzekło - masz co chciałeś. A jak Ci zostanie napitków to wiesz gdzie napisać zaproszenie... 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, KLAUDIUSZ napisał:

No jak dlaczego ....... bo za dlugie narzeczeństwo dobrze nie wróży i tyle emoji1787.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Klod... słyszałam, że pracujemy na tej samej ulicy 😆 Jesteś pod obserwacją! Zachowuj się... 😋


Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyć rzeczy piękne. Wiedza bez wyobraźni najwyżej doskonałe.
Albert Einstein
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...