Skocz do zawartości

Bałkany 2018 z plecakiem


DamianoJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz coś szerzej np. co dla ciebie oznacza kierunek Bałkany, jakie masz plany ?

Bez planów mogę się dostosować jedynie chciał bym zahaczyć boże ciało czyli wyjazd koniec maja,doświadczenie mam zjechałem całe bałkany dwa razy tyle że w męskim gronie teraz czas zabrać plecak.My lubimy pozwiedzać po wylegiwać się lub ciskać cały czas po winklach:) .

 

 

Noclegi hotele motele itp.żadnych namiotów za tanie kraje na namiot szczególnie w tym okresie ,jeśli nie byłeś na bałkanach wybierz trasę powiem czy warto

 

Oto trasa jaką zrobiliśmy w zeszłym roku.

https://www.facebook.com/events/1084087371699611/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2222%22%2C%22feed_story_type%22%3A%2222%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

Witam jeśli masz już plan wyjazdu i dokładny termin podeślij mi informacje to przemyśle wszystkie za i przeciw może się dołączę ale muszę znaleźć więcej szczegółów mam w tym czasie też urlop pozdrawiam .

Możesz coś szerzej np. co dla ciebie oznacza kierunek Bałkany, jakie masz plany ?

Bez planów mogę się dostosować jedynie chciał bym zahaczyć boże ciało czyli wyjazd koniec maja,doświadczenie mam zjechałem całe bałkany dwa razy tyle że w męskim gronie teraz czas zabrać plecak.My lubimy pozwiedzać po wylegiwać się lub ciskać cały czas po winklach:) .

 

 

Noclegi hotele motele itp.żadnych namiotów za tanie kraje na namiot szczególnie w tym okresie ,jeśli nie byłeś na bałkanach wybierz trasę powiem czy warto

 

Oto trasa jaką zrobiliśmy w zeszłym roku.

https://www.facebook.com/events/1084087371699611/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2222%22%2C%22feed_story_type%22%3A%2222%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bylo w Turcji? masz gdzies relacje z wyprawy? zrobilem podobna trase Ale nie wjechalem do Tucji

fajnie pomijając fakt że zapomniałem dowodu rejestracyjnego musiałem błagać na granicy żeby mnie przepuścili ,a pro po granicy strasznie długi czas obsługi mają w dupie . Stambuł jak Stambuł podróba na podróbie ale za to imprezy do białego rana ,a i ostrożnie z prędkościami nie pierdzielą się z mandatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...