Skocz do zawartości

HONDA CBR 1000 rr SC59 z Samborowa


wolnemiasto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmmm ...... To w takim razie jak ja sprzedaje swojego potfura z 2002 roku z przebiegiem 27 tys to sciema i nie sprzedam ? :blink:

Musisz skorygować licznik na 120 tyś, wtedy jest szansa że sprzedasz.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zauważyłem, że mi lewe powietrze łapie.. sam szpachlowałem zbiornik, bo jakiś taki nierówny był..więc i lakier w tej chwili nieoryginalny jest.

Szlif spowodował, że spawałem czachę i boczek i wymieniałem dźwignię sprzęgła, bo się wygła...masakra..nie sprzedawalne moto..

Przestrzegam przed kupnem, bo stary parch po przejściach.

oooooooo jakie poważne usterki, jesteś taki mądry moderator, ooooooooooooo

 

prawdziwy dramat

moto się szlifnęło , poleciały prawie wszystkie plastiki i niewiele więcej to ktoś kupił wszystkie plastiki od innego moto , założył i teraz to na bank złom śmierć itp . ogólnie zło i szatan .

niedługo z ogłoszeń i VINU niektórzy wyczytają że panewka puka

kiler jak zawsze twoje odpowiedzi są takie dojrzałe, jesteś bogiem

 

problem polega na tym ze naszym sportem narodowym jest weryfikacja samochodów/motocykli po zdjęciach i opisie oraz poszukiwanie idealnego moto/samochodu za cenę najniższą w okolicy a wymagać od niego tego samego co od tych 2x droższych

możesz wierzyć lub nie ale ale opis w 100% zgodny ze stanem faktycznym powoduje 95% spadek zainteresowania Twoim ogłoszeniem

Niestety bardzo mało jest użytkowników świadomych dla których szlif w przeszłości o ile został dobrze naprawiony nie stanowi problemu

W sieci jest milion ogłoszeń o "bezwypadkowych okazjach" tylko lać i jeździć , ideał , lepszy niż nowy w salonie więc takiego szlifniętego to oni nie chcą . Przecież są miliony innych bezwypadków idealnych . napewno to złom i śmierć

Mirki czy janusze to czytają i w to wierzą

Oni wierzą że 15 letni passat diesel ma 190 tys a 10 letnie BMW GS 1200 ma 25 tys :banghead:

Oni też wierzą że ten sam passat z przebiegiem 250 tys to złom i takiego nie kupią

Dlatego takie pisanie ogłoszeń to tylko dostosowanie się do wymagań klienta

ty to się znasz, masz taki wielki motór, pycha

Mieć EMPATIE - np. mówić o uszkodzonych ramach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kiler jak zawsze twoje odpowiedzi są takie dojrzałe, jesteś bogiem

pozwalam Ci do siebie mówić mistrzu :biggrin:

 

ty to się znasz, masz taki wielki motór, pycha

nie tylko to mam wielkie :biggrin:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ocena ze zdjęć internetowych to jakaś masakra. Chyba, że moto jest masakra na pierwszy rzut oka.. Sprzedawałem w tamtym roku motocykl. miał przejechane niecałe 2000 km. motocykl z salonu. Rocznik 2013 kupiony w 2016 bez przebiegu. Przyjechał kupiec ze Specjalistą. I to uznanym w Warszawie. I też facet oglądał, to mu nie pasowało, bo anodowanie nie takie, coś innego bo coś. Nie sądzę, że wydziwiał, żeby zbić cenę, bo i tak swoje dostałem. ale oglądał, przeglądał i też miał wątpliwości do lakierowania i takie tam. Motocykl na gwarancji fabrycznej. A i tak było podejrzeń co nie miara. A ocena na podstawie zdjęć to już w ogóle jak wróżenie z fusów. Tak jak napisał któryś z przedmówców. Pojechać zobaczyć. wziąć osobę znającą się na rzeczy a i tak można mieć wątpliwości...

 

Podpisuję się pod tym obiema ręcami...można przepuścić naprawdę dobry sprzęt może trochę zaniedbany a kupić super, z fotki gdzie panewki były położone na bibułkach żeby przy sprzedaży nie stukały... :icon_twisted:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie kiedyś przyjechał "fachowiec" który miernikiem magnetycznym za jakieś 4.99 w promocji , zaczął mierzyć maskę w audi a6 (dla wyjaśnienia aluminiowa) i stwierdził że szpachlowana i on nie chce :biggrin:

jak mu powiedziałem ze to aluminium to stwierdził że ten miernik tez "obsługuje" aluminium

nie prostowałem dalej poglądów tego człowieka :biggrin:

mógłbym długo opowiadać pomysły i sposoby myślenia ludzi ale to już nie w tym temacie

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...