Skocz do zawartości

F800S lub ST? Interesuje mnie rok 06/07


rockybalboa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeje kotleta. Nie chce ktoś sprzedać swojego F800S lub ST? Interesuje mnie rok 06/07. W związku z bardzo mała popularnością tego modelu, przynajmniej w Polsce trochę krucho z ogłoszeniami sprzedaży na popularnych portalach. Większość to sprowadzane z Francji czy Włoch i sprzedawane przez handlarzy, a to mnie nie interesuje. Także jakby ktoś myślał o zmianie sprzęta to proszę dać mi znać :)

Edytowane przez rockybalboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się boisz sprzętu od handlarza? Przecież nie jedziesz kupić w ciemno tylko przed zakupem dokładnie oglądasz sprzęt i robisz szybką kalkulację czy się opłaci, czy lepiej odpuścić. Nie ma reguły, ja miałem kilka sprzętów od handlarzy i nigdy się nie wtopiłem po zakupie, jedynie nie masz historii udokumentowanej na papierze i podczas dokładnych oględzin musisz sam ją "odkryć". Miałem też przypadki, że jechałem po pewniaka od motocyklisty a na miejscu totalna padlina i ulep (i to nawet był przypadek od sprzedającego z tego forum). Plus taki, że za granicą (szczególnie Niemcy) bardzo restrykcyjnie podchodzą do przeglądów i o ile to nie jest jakiś kartofel wyciągnięty z krzaków po wypadku tylko normalny motocykl, który ktoś postanowił sprzedać to najczęściej one są dość dobrym stanie, z w miarę młodymi oponami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...