Skocz do zawartości

Aprilia 350 touareg 95r/pegaso650/Bmw f650


Rekomendowane odpowiedzi

Niewiele Ci pomogę, bo nie miałem do czynienia z tym modelem, ale generalnie mając skromny budżet unikałbym mało popularnych leciwych motocykli, bo często okazuje się, że pierdoła typu magneto, pompa oleju, czy wałek rozrządu potrafi uziemnić całowicie motocykl, bo dana część jest niedostępna albo kosztuje więcej niż sam motocykl.

 

Szukam lekkiego enduro w pojemnośći 350-650 ktoś mi coś powie na temat tego wynalazku,czy warto się w to pchać?ewentualnie poleci coś w tej pojemnośći-budżet to 4 tysiące.

Edytowane przez grzesiek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele Ci pomogę, bo nie miałem do czynienia z tym modelem, ale generalnie mając skromny budżet unikałbym mało popularnych leciwych motocykli, bo często okazuje się, że pierdoła typu magneto, pompa oleju, czy wałek rozrządu potrafi uziemnić całowicie motocykl, bo dana część jest niedostępna albo kosztuje więcej niż sam motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak właśnie zrobię,z wynalazkami nie ma co,bo potem będzie stało pół roku a ja będę poszukiwał części.Zmienię tytuł wątku zatem,może warto by się zainteresować apką pegaso /Bmw f650 ale p650 z silnikiem rotaxa,trochę już poczytałem na temat tego moto-może znajdzie się tutaj użytkownik czegoś takiego tutaj i podpowie czy to się nada do jazdy po polnych,leśnych drogach-topić tego w bagnie nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No stoi u mnie w garażu F650 już od prawie 6 lat. Nie wiem czy za 4000 zł kupisz coś względnego. Części tanie, motocykl dość ciężki i w teren to tak średnio się nadaje.

Właśnie tu mnie masa zniechęca,budżet mogę śmiało podnieść o tysiaka-nawet 2 w jednej chwili,a jak wyżej taplać się w niewiadomo jakim błocie nie zamierzam,ot zwykła przejażdżka polnymi drogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może yamaha xt/ttr 600. Do "zwykłej przejażdzki" moto chyba nie musi być lekkie.

Jak lżejsze to może suzuki drz 400.

Tak czy siak to budżet za niski na początku podałeś.

Enduro kanał na YouTube: https://www.youtube.com/user/PrzYm

EXC 200 -> EXC 300

TDM 850

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...