Skocz do zawartości

KTM 1290 Super Adv. R vs S


Rekomendowane odpowiedzi

Tak na marginesie, a lataliśmy tez yamaszkami 660 xt po ciężkim terenie w Azji. 1290 nie nadaje się zbyt w kamole,  błoto i przeprawki. Ale da radę. Mi szkoda, wole lżejsze, łatwo toto opanować, choć na 1290 dwie paciaki miałem w błocie.

Troche drogo wychodzi :)))

Edytowane przez J/P

"Beer is proof God loves us and want us to be happy" Benjamin Franklin biggrin.gif.pagespeed.ce.PPA3O6zL_D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 3.05.2018 o 14:55, dardes napisał:

........... Na szóstym biegu spokojnie się jedzie dopiero pow. 130km/h. Do prędkości maksymalnej moto bardzo stabilne.
 

Mam nadzieję że nie przynudzałem, może komuś przydadzą się moje spostrzeżenia.

Pozdro!

O kurdelebele 🙂 to nie może być prawda. Cywilizowany silnik na 6 biegu to musi jechać  już sensownie przy 80 km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2020 o 23:33, Tommo napisał:

Dlaczego musi? 

Tak z własnego doświadczenia się wydaje, że musi 🙂 Mój bokser co to wierzga na boki nawet, a nie tylko w tył przód 🙂 na 6 biegu jedzie już zadowalająco elegancko 80 km/h bez żadnych efektów nieprzyjemnych, a  napędzany szorstkim w obyciu kardanem w niemieckim wykonaniu, wiec jak czytam, że Multistrada aby ładnie jechała czy ten KAT 1260 to trzeba na 6 biegu mieć 130 km/h na budziku to mnie zadziwia i w niedowierzanie wprawia. Fakt czytałem, że Multi nie lubi niskich prędkości, wyższych biegów po mieście, ale tu mowa była o prędkości autostradowej na 6  biegu. Coś chyba Kolega który to wcześniej pisał przesadził deko 😉

Edytowane przez kumpel kalamitki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kumpel kalamitki napisał:

Tak z własnego doświadczenia się wydaje, że musi 🙂 Mój bokser co to wierzga na boki nawet, a nie tylko w tył przód 🙂 na 6 biegu jedzie już zadowalająco elegancko 80 km/h bez żadnych efektów nieprzyjemnych, a  napędzany szorstkim w obyciu kardanem w niemieckim wykonaniu, wiec jak czytam, że Multistrada aby ładnie jechała czy ten KAT 1260 to trzeba na 6 biegu mieć 130 km/h na budziku to mnie zadziwia i w niedowierzanie wprawia. Fakt czytałem, że Multi nie lubi niskich prędkości, wyższych biegów po mieście, ale tu mowa była o prędkości autostradowej na 6  biegu. Coś chyba Kolega który to wcześniej pisał przesadził deko 😉

To wszystko zależy od charakterystyki danego silnika. Multi, KTM zresztą również, są nastawione na dużą dynamikę, mają mocną górę, szybko się wkręcają na obroty ale kosztem kultury pracy w zakresie niskich obrotów. Wszystko to jest zamierzone i tak ma być. Boxer BMW jest łagodniej usposobiony, przyjaźniejszy dla kierowcy w zakresie niskich i średnich obrotów. Ma bardziej liniową charakterystykę przebiegu momentu. Ale za to brakuje mu ognia i górą zaczyna puchnąć. Wybór zależy od preferencji kierowcy.

Audi Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...