Skocz do zawartości

Rumunia czerwiec 2018


Marek49
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jest ktoś zainteresowany wyjazdem do Rumunii w czerwcu? Plan mniej więcej mam. Noclegi namiot pensjonaty kwatery. Wyjazd na około 7 -8 dni max 10.

Pozdrawiam wszystkich Marek

Byłbym b.zainteresowany lecz mam 125 i nie wiem czy to by mogło współgrać.pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No hej. Dzięki za info. My z kolei zawsze razem)) Dlatego musimy dopasować urlopy co może nie być łatwe. Wiadomo że dwie najsłynniejsze trasy to trzeba zrobić, może jeszcze wulkany błotne, zamek drakuli i jak czasu starczy to nad morze czarne popływać i odpocząć troszkę. Jak już jechać to coś zobaczyć prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie lipca będę wracał z albanii i grecji przez rumunie. Jakby co wtedy oblece trasy w górach. W czerwcu chcę objechać z pewnością północ rumunii m.in. wesoły cmentarz drakula twierze itd... jak ktoś się przyłączy super. Zawsze możemy się w pewnym momencie rozstać... kto nad morze czarne to tam jedzie itd a ja do kraju. Koniec czerwca ruszam do Medjugorie i ten termin mnie obliguje. Pozdrawiam Marek

Edytowane przez Marek49
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w czerwcu, transalpina była otwarta, transfogarska zamknięta ale bez problemu objazd kamienia zastawiającego drogę, plus, że trasa w miarę pusta, trochę mokro, śnieg u góry, jednak droga czarna, mijaliśmy policję, nie reagowali.

 

Na błotnych wulkanach, nie kupujcie jedzenia w barze tylko niech właściciel zrobi wam grilla z cienkich surowych kiełbasek z trzech mięs i kupcie od niego palinkę.

Bardzo pozytywny człowiek.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Podepnę się pod posta, czerwiec u mnie nie wchodzi w grę ale jeśli ktoś był by zainteresowany to lecę około 20 lipca.

Trasa w skrócie to Sapanta, Bicaz, Braszów, Bran,Transfogarska, Transalpina, Oradea. Noclegi kwatery, wyżywienie w swoim zakresie, obiady regionalne po trasie. Miło by było polecieć z kimś pozytywnie zakręconym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo!

Byłem na początku czerwca 2017. Jakoś 6go bodajże czy coś. Na transfogaraskiej był śnieg, ale jeden pas zawsze przejezdny, tunel w pełni otwarty.

Ale wtedy ponoć jakiś wyścig był organizowany wcześniej, to może coś tam sprzątnęli. Ale w rozmowach z innymi wychodzi na to,że o tej porze zazwyczaj bywa zamknięty tunel.

Transalpina zero problemów ze śniegiem, ale miałem gradobicie i około 1 stopnia na plusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Szanowni Forumowicze, od czasu do czasu ktoś się do mnie odzywa na prv, deklaruje wstępnie a gdy próbuje porozmawiać to nagle milknie.... proszę o przemyślane deklaracje, na dziś nikogo chętnego tak na serio nie ma by ze mną jechać. Plan: wyjazd z południa Polski, np Rzeszów i dojazd do Rumunii. Zwiedzanie wesołego cmentarza, zamek Drakuli, błotne wulkany czy kopalnia soli, obowiązkowo Transalpina i Transforgaska. Wyjazd w weekend 9 lub 10 czerwca, w Rumunii maksymalnie 7-8 dni. Dystans około 3000 km. Koszty szczegółowe i plany na prv lub telefonicznie do ustalenia 601619907. ps. zrobiłem rozpoznanie na bookingu 8 noclegów w dobrych pensjonatach ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką maksymalnie 1000 zł. czyli po 500 zł na osobę, proszę dodać swoje spalanie i mamy koszt wyjazdu, moim zdaniem niewielki :), pozdrawiam Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Szanowni Forumowicze, od czasu do czasu ktoś się do mnie odzywa na prv, deklaruje wstępnie a gdy próbuje porozmawiać to nagle milknie.... proszę o przemyślane deklaracje, na dziś nikogo chętnego tak na serio nie ma by ze mną jechać. Plan: wyjazd z południa Polski, np Rzeszów i dojazd do Rumunii. Zwiedzanie wesołego cmentarza, zamek Drakuli, błotne wulkany czy kopalnia soli, obowiązkowo Transalpina i Transforgaska. Wyjazd w weekend 9 lub 10 czerwca, w Rumunii maksymalnie 7-8 dni. Dystans około 3000 km. Koszty szczegółowe i plany na prv lub telefonicznie do ustalenia 601619907. ps. zrobiłem rozpoznanie na bookingu 8 noclegów w dobrych pensjonatach ze śniadaniami w pokoju 2-osobowym z łazienką maksymalnie 1000 zł. czyli po 500 zł na osobę, proszę dodać swoje spalanie i mamy koszt wyjazdu, moim zdaniem niewielki :), pozdrawiam Marek

Marku,jakim motorem jedziesz i masz jakies ograniczenia wiekowe,oczywiscie mysle o wyjezdzie do Rumuni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...