Skocz do zawartości

zmiana SUZUKI 600 na Yamaha TDM 900


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra mówię sobie, dojrzałem do zmiany, decyzja podjęta. Chcę pojeździć trochę dalej od domu, a i po mieście czasem dać radę czy przecisnąć się przez Warszawę. poza tym mimo, że lubię swoje Suzi to jednak potrzebuje coś do jazdy bardziej odprężającego w jeździe, bez ciśnienia na kręcenie i patrzenie na obrotomierz przy 140 km/h , że już pod 8000 obr/min kręci, a ja już walczę z wiatrem ;)

Co myślicie o takiej zamianie. Jakieś porady, będę wdzięczny. Rozglądam się za TDM 900 z lat 2008-2012. Niestety wybór używanych dramatycznie skromny :(

Plan jest, ale czy uda się zrealizować ? Alternatywnie jakiś Triumph, jakiś to może Tiger 1050 ale to chyba bestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam 4TX, czyli 850 i powiem, że ochrona przed wiatrem standardowo taka sobie.

Szybę turystyczną warto sobie sprawić. Za to po przejechaniu tych 200km nadal nie odczuwa się śladów zmęczenia.

Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony.

Jak chcesz konkretów to wejdź

na TDM Zone

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powinno załatwić oba dylematy kupna turystyka i enduro za jednym zamachem!!

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/182989-znajomy-ma-trampka-do-sprzedania/?do=findComment&comment=2376891

Zakup eduro lekkiego do jazd po lesie i do sklepu po piwo na skrót to jedna jedność :) a zmian Suzuki na Turystyczny sprzęt to oddzielny temat i 5 tys zł do dołożenia do Suzuki

Mam na oku w zbliżonym budżecie Yamahę TDM 900 z 2010 roku oraz Tigera 800 z 2010. Oba ładnie zachowane. Wolał bym Tigera, bo wydaje się ciekawszy, ale Yamaha praktyczniejsza z racji dostępu do serwisu.

Ogólnie podaż ładnych motocykli bardzo skąpa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...